БРОВАРИ -22
НБУ USD 28.05

Капітальні ремонти внутрішньобудинкових систем: які адреси увійшли до плану робіт?

Підготовка до опалювального сезону у місті триває. Наприкінці літа працівники Комунального підприємства «Броваритепловодоенергія» розпочали реалізацію Програми капітального ремонту внутрішньобудинкових систем (ВБС) мереж в багатоквартирних житлових будинках, яка включає значну кількість об’єктів. Нині роботи продовжуються і вже охопили новий перелік будинків. До цього списку увійшли 10 адрес міста Бровари, за якими представники тепломережі вже провели обстеження щодо поточного стану та відтепер планують провести капітальні роботи: замінити каналізаційні мережі, трубопроводи, засувки, вентилі тощо. Журналісти “Громадського ревізора” дізнавалися які саме будинки увійшли до списку запланованих адрес та які роботи будуть проведені в них вже найближчим часом.

Коли розпочнуться роботи?

Рішення щодо проведення робіт з капітального ремонту внутрішньобудинкових інженерних мереж було ініційовано міським головою та поставлені конкретні завдання перед керівництвом Комунального підприємства «Броваритепловодоенергія». Ігор Сапожко наголосив на тому, що підготовка до опалювального сезону 2020 у місті повинна бути ретельною: розпочатися заздалегідь та вчасно завершитися.

Нагадаємо, що внутрішньобудинкові системи будинку або, як їх ще називають, ВБС – це мережі, арматура на них, прилади та обладнання, засоби обліку та регулювання споживання житлово-комунальних послуг, що знаходяться у межах будинку чи споруди.

“Забезпечення своєчасного та якісного виконання капітальних ремонтів у житлових будинках — це пріоритетна і важлива задача для міста, оскільки ми готуємося до опалювального осінньо-зимового сезону. Я доручив цю справу представникам Комунального підприємства “Броваритепловодоенергія”, які провели ретельну роботу по обстеженню ВБС в житловому фонді міста, і впевнений, що їх чітко спланована робота гарантує місту виконання усіх запланованих робіт до конкретно зазначеного терміну, а саме до початку опалювального сезону в Броварах.”, — наголосив міський голова.

Важливо зазначити, що більшість робіт вже розпочалася з 15 вересня. Для цього у місті були виділені кошти, а представники комунального підприємства “Броваритепловодоенергія” вже виконали закупівлю необхідних матеріалів. При обговоренні майбутнього плану, міський голова зазначив, що матеріали, які використовуватимуться при виконанні робіт, мають бути сучасними та якісними.

teplomerezha

 

Що і за якими адресами у місті буде зроблено?

Перелік будинків, які увійшли до списку запланованих у них ремонтів, розроблявся на основі численних звернень жителів міста, а також на основі актів обстежень працівників підприємства. Заплановані роботи охопили 10 адрес нашого міста. Більша кількість будинків знаходиться на одній із «найстарших» вулиць міста — Київській. Саме цим будинкам робітники комунального підприємства «Броваритепловодоенергія» приділили найбільше уваги при розробці плану:

teplomerezha table

Коли планують виконати роботи?

В комунальному підприємстві «Броваритепловодоенергія» повідомляють, що в термін до 21 вересня цього року у Броварах будуть виконані роботи за такими адресами: вулиця Київська, 298А, Київська, 300, Київська, 302А, Київська, 304 та бульв.Незалежності, 7.

А вже з 22 вересня цього року заплановано проведення робіт за наступними адресами, до списку яких увійшли: Київська, 300В, 300А, 300Б, 302 та Короленка, 55.

Також представники підприємства зазначили, що виконання робіт однозначно буде завершено до початку опалювального сезону. Це є однією з найважливіших умов, яка була зазначена при підготовці плану робіт. Одночасно у списках робіт комунального підприємства також заплановано і виконання капітального ремонту зовнішніх теплових мереж у будинку, що знаходиться по вулиці Київська, 302-А.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ