БРОВАРИ +6
НБУ USD 28.16

Перші здобутки. Як сьогодні працює броварська стоматологічна поліклініка?

Наприкінці минулого року, у грудні, у нашому місті відбулося відкриття комунального некомерційного підприємства «Броварська стоматологічна поліклініка». Директор підприємства Ірина Тесля з перших днів зазначила найголовнішу мету його роботи — створити стоматологію з широким спектром доступних для населення та якісних послуг. Про успішне досягнення такої цілі стало відомо на засіданні виконавчого комітету, яке відбулося 15 вересня. Всього за кілька місяців підприємство не тільки зарекомендувало себе як сучасний стоматологічний центр для броварчан (і це в умовах карантину), але й змогло вийти на високий рівень самоокупності. Детальніше — читайте у матеріалі «Громадського ревізору».

Карантин — не завада для успішної роботи

За перші три місяці роботи броварська стоматологічна поліклініка почала досить непогано набирати обертів і планувала вийти на самоокупність вже навесні. Поставленим цілям завадив неочікуваний карантин, який загальмував процес та обмежив потік клієнтів. Тим не менш, заклад продовжив свою роботу для ургентної стоматологічної допомоги пацієнтам, які вже не мали змоги відкладати візит. Вже з моменту послаблення карантинних умов, тут повністю відновили надання послуг та щоденний прийом. Нині кількість пацієнтів розписана вже на кілька днів вперед майже у кожного лікаря закладу. Броварчани з задоволенням звертаються за послугами, приводять дітей та проходять профілактичні огляди.

stomatologiya

 

Як стало відомо, саме завдяки такій наполегливій праці броварській стоматологічній поліклініці вдалося досягти вражаючих результатів — отримати дохід у 6,5 млн гривень всього за 9 місяців. Ця сума майже втричі перевищує виділений бюджет в 2,5 млн гривень, який був наданий місцевою владою для відкриття та розвитку стоматологічного центру для броварчан.

Якість послуг на рівні приватних клінік

Рентгенологічне дослідження, профілактичний огляд, стоматологічна терапія та нескладна хірургія — у закладі представлений широкий список послуг, необхідний для стоматологічного лікування. Також у центр вже було закуплено обладнання для якісного встановлення металокерамічних коронок, а згодом тут планують запустити новий перспективний напрямок у послугах — імплантологія.

stomatologiya1

 

За словами директора комунального некомерційного підприємства «Броварська стоматологічна поліклініка» Ірини Теслі перелік та якість послуг, які нічим не поступаються приватним клінікам Києва. При цьому, ціни на лікування набагато доступніші для місцевого населення. Директор також повідомляє, що вже цієї осені планується перерахування та підвищення цін, але заспокоює — ціни зміняться не набагато і значно нижче, ніж у приватних стоматологіях. До речі, ознайомитися з актуальним прейскурантом можна на вході до закладу.

Перспективні плани щодо розвитку стоматологічного центру

На сьогодні у поліклініці працює 90 досвідчених лікарів, зроблений затишний ремонт та закуплена сучасне обладнання. Згодом тут планують залучати нових молодих фахівців та розширювати спектр послуг, а також відкрити ще одне сучасне відділення, яке спеціально для стоматології виділить у приміщення нової амбулаторії на Торгмаші Броварський міський центр первинної медико-санітарної допомоги.

Нині броварська стоматологічна поліклініка працює в штатному режимі, але по плановому запису. Надання ургентної стоматологічної допомоги діє так само, як і в умовах карантину: у форматі живої черги. Зараз тут можна записатися через реєстратуру, проте вже найближчим часом представники планують ввести для броварчан можливість електронного запису на стоматологічні процедури.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ