БРОВАРИ +11
НБУ USD 28.38

Безпечно місто: в Броварах запускають систему відеонагляду «Стіна»

Безпека броварчанан — першочергова задача, яку мають гарантувати правоохоронні органи. Для того, щоб зменшити кількість правопорушень в громадських місцях, зокрема і випадків вандалізму, міська влада ухвалила програму «Безпечне місто». А цього тижня передала обладнання для реалізації системи «Стіна». Про деталі цієї системи далі в матеріалі «Громадського ревізора».

Програма «Безпечне місто» реалізується у Броварах з 2017 року. Її головна мета — посилити безпеку броварчан, захистити від вандалів важливі об’єкти міста та комунальне майно, а також підвищити рівень розкриття правопорушень. Для цього було заплановано створити єдину локальну міську мережу відеоспостереження, в яку будуть об’єднанівсі міські камеризовнішнього відеонагляду та інші елементи системи безпекиоб’єктів усіх форм власності. За період 2017-2019 роки в місті встановили 134 камер. Основними місцями їх розташування стали перехрестя центральних вулиць, Майдан свободи, парки та сквери, а також в’їзди і виїзди з міста. Але на цьому зупинятись не збираються. Мережу камер спостереження планують значно розширити.

Крім того, для більш швидкого та ефективного моніторингу було прийнято рішення підключити систему відеонагляду «Стіна». Суть цієї системи – вивести зображення з усіх камер спостереження в Броварах в єдиний пункт, на своєрідну стіну з моніторів, яка відображатиме актуальну ситуацію на вулицях нашого міста.

11 серпня міський голова Ігор Сапожко, начальник управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури і транспорту Світлана Решетова та секретар міської ради Петро Бабич передали до Броварського відділу поліції нові сучасні екрани.

«Система моніторингу «Стіна» є доволі потужною та найефективнішою на сьогоднішній день. Вона ідентична до програми відеоспостереження, яка діє у місті Києві, і ми пишаємося, що реалізовуємо її для броварчан. Екрани, які отримав відділ, будуть підключені до системи вже впродовж тижня. Це забезпечать комфортну роботу чергової частини та дозволить дізнаватися в режимі онлайн про будь-які щойно скоєні правопорушення», - зазначив мер Броварів.

За словами очільниці Управління БЖКГІТ Світлани Решетової, такої системи на сьогоднішній немає в жодному місті Київської області крім Броварів. Це важливий крок, який надасть можливість створити умови для забезпечення безпеки броварчан.

Як зазначили представники УБЖКГІТ, до системи планують підключити відеокамери всіх структур міста: банків, магазинів, супермаркетів та інших приватних об’єктів. Це дозволить швидко реагувати на місця, де відбувається скупчення людей, ДТП чи ситуації, що загрожують жителям міста. Кожна з них буде фіксуватися програмою та виводитиметься на великих екранах.

Крім цього, у Броварському відділ поліції з’явилися і два сучасні автомобілі. Вони також були закуплені в рамках програми «Безпечне місто», завдяки чому поліціянти зможуть посилити патрулювання броварських вулиць.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

П’ятниця, 02 жовтня 2020, 15:52

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ