БРОВАРИ +10
НБУ USD 27.96

Благоустрій прибудинкових територій триває

Окрім нових масивів в Броварах є квартали і зі старими п'ятиповерхівками. Більшість з них потребують посиленої уваги: тут мешкають молоді сім’ї з дітьми та пенсіонери, які полюбляють проводити час у дворі. Зробити їх затишними і комфортними для людей — ініціатива, яку не перший рік реалізує місцева влада. Де саме проходять ремонтні роботи та що вже вдалося зробити — дізнавався «Громадський Ревізор».

Вулиця Короленка

21 липня розпочалися поточні ремонтні роботи на одній із центральних вулиць місті — вулиці Короленка. Запланований ремонт охопив територію міжбудинкового проїзду за адресою Короленка, 55-57. Особисто перевірила початок та хід робіт член команди Ігоря Сапожка — Юлія Трохимець: «Незадовго до початку робіт я поспілкувалася з жителями цих будинків. Для мене було важливо оглянути подвір’я та територію навколо особисто. Виявилося, що дорожні ями — болісна тема для місцевих. Я зрозуміла, що слід діяти якомога швидше і звернулась до міського голови. Він відгукнувся на моє прохання та запросив до своєї команди».

v19 remont korolenko1

Роботи розпочалися швидко. Вчора відбулася нарада міського голови з представниками місцевих ЖЕКів, і вже сьогодні спеціалісти КП «Бровари-Благоустрій» запустили ремонт дороги. За словами Юлії Трохимець роботи планують продовжити і на сусідніх міжбудинкових територіях. Зокрема, за адресою Коррленка, 51-53. Поки що ремонт лише ямковий, але на 2021 рік є плани по проведенню капітального ремонту дорожнього покриття. Вже навіть виготовлена проектно-кошторисна документація на його реалізацію.

v19 remont korolenko

«Недалеко звідси знаходиться дитячий садочок «Золота Рибка», який я очолюю, і я знаю, що більшість батьків водить до нього своїх діток саме цією дорогою. Також, тут живуть мої працівники і мені Хочеться, аби вона була зручною і для них, і для людей, що тут мешкають», — повідомила Юлія Трохимець.

Вулиця Гагаріна

Прилегла територіяна вулиці Гагаріна, 14 — саме та дорога, якою найчастіше місцеві мешканці ходять до супермаркету «Varus». Під керівництвом Тетяни Троценко, члена команди Ігоря Сапожка, за цією адресою вже зробили новий асфальт, облаштували вхідну групу біля під’їздів, а наразі обговорюють проект по озелененню цієї території.

«Зараз ми спілкуємося з активістами будинку та обговорюємо питання облаштування прибудинкової території. За проектом тут буде дитячий майданчик чи просто зелена зона для відпочинку — плануємо вирішити найближчим часом. Також ми обговорили плани щодо відновлення садочку, який розташований у дворі. Зараз місто чекає на результати експертизи, хочемо зрозуміти чи можливо будівлю реконструювати або ж будувати з «нуля», — розповіла Тетяна Троценко.

v19 remont gagarina1

Під час перевірки місцеві мешканці щиро подякували міському голові та начальнику Управління БЖКГІТ Світлані Решетовій за якісно виконані роботи.

Бульвар Незалежності

Говорячи про територію будинку на бульварі Незалежності, 10-б, згадуються залізні гаражі, старі погреби та пустир. Але вже в цьому році там з’явиться зелений сквер з декоративними рослинами і нова асфальтована дорога. Більша частина цього проекту вже виконана, а задній двір дому відтепер виглядає зовсім інакше, аніж до його реалізації. Член команди міського голови Діана Лудченко, за ініціативою якої тут було розпочато капітальний ремонт, розповідає:

v19 remont diana

«Мешканці давно обговорювали ідею по облаштування території, але не мали нагоди її реалізувати. Активісти дому звернулися до мене зі своїм баченням: зробити зону відпочинку, схожу на «Алею кохання». Я розповіла про бажання мешканців міському голові, і він підтримав нашу ідею. Як бачимо, роботи знаходяться вже на завершальному етапі: встановлюємо нове якісне освітлення, саджаємо декоративні кущі та дерева, а згодом з’являться і нові лавки. Я вважаю, що це приємний та значущий подарунок не тільки для жителів цього будинку, а і для тих, хто мешкає по сусідству».

v19 remont diana1

Продовження благоустрою планується і у внутрішньому дворі будинку. Вже найближчим часом підрядники розпочнуть роботи по облаштуванню нових пішохідних доріжок у дворі та біля вхідних груп у під’їзди, а також покладуть новий асфальт на міжбудинковому проїзді по бульвару Незалежності, 10-Б.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ