БРОВАРИ +14
НБУ USD 27.98

Сучасний «Торгмаш» — важлива ініціатива міської влади та КП «Бровари-Благоустрій»

«Торгмаш» – чи не найстарший район у Броварах. Побудованим тут будинкам вже майже 40, а то і 50 років, а тому кожен куточок потребує уваги: нового асфальту, зручних пішохідних доріжок чи ремонту вхідних груп у під’їздах.

Вирішення цих питань – головне завдання міської влади та комунальних служб, які щодня реалізують нові проекти з облаштування вулиць, скверів та закладів соціально-культурного призначення. Все для того, аби зробити Бровари краще. В кожному районі, а не тільки в центральній частині, «Громадський Ревізор» дізнавався про роботи, що вже були зроблені, та які вулиці планують облаштувати в КП «Бровари-Благоустрій» найближчим часом.

Вулиця Лермонтова

9 липня на вулиці Лермонтова з’явився новий асфальт. На цій частині знаходиться приватний сектор, в якому, зазвичай, рухаються авто лише місцевих жителів. Тому рух тут повільний, проте за словами члена команди Ігоря Сапожка «Єдність» Олександра Кадная, мешканці повинні відчувати комфорт.

Раніше вдовж прилеглої вулиці Броварської сотні були облаштовані нові пішохідні доріжки, та дорога потребувала капітального ремонту, який цього літа запланували в КП «Бровари-Благоустрій».

v19 lermontova1

«Приємно спостерігати за тим, як Бровари дедалі більше стають європейським містом. Окрім міжбудинкових проїздів, де проживає багато людей, облаштовуються і приватний сектор. Для цього ми маємо сучасну техніку, яку міська влада закупляє у найкращих виробників. Наприклад, у цьому секторі було б неможливо покласти новий асфальт габаритною технікою, як при ремонті центральних доріг. Але завдяки тому, що місто має техніку малих розмірів, ми можемо полагодити дороги і у вузьких проїздах», — розповідає Олександр Каднай.

v19 lermontova

Важливо відмітити, що роботи тут розпочалися 1 липня, а вже через тиждень мешканці отримали новий асфальт біля своїх будинків. Під час цієї роботи КП «Бровари-Благоустрій» проклав 130 кв. м дороги, зробивши її зручною для руху автомобілів та прогулянок з дітьми.

Вулиця Броварської сотні

Наступного дня, 10 липня, біля будинку за адресою Броварської сотні, 16, розпочалося нове асфальтування дорожнього покриття внутрішньо-будинкового проїзду. Раніше за сприяння депутата Людмили Темченко тут вже були проведені ремонтні роботи на інших об’єктах в районі Тогмашу.

v19 brovsotni16

«В минулому році ми замінили крівлю в цьому будинку. Люди залишися дуже задоволені і щиро дякували! Хочеться довести до логічного кінця проект по облаштуванню цього будинку і ось тепер вирішуємо нагальну проблему з ямами біля нього. Разом з КП «Бровари-Благоустрій» ми розпочали ремонтні роботи по асфальтуванню двору. Також маємо в планах замінити вікна у під’їздах та зробити сучасні тротуари біля входу».

v19 brovsotni16 1

Вулиця Володимира Великого

Цього року за ініціативою Людмили Темченко в районі «Торгмашу» облаштували ще дві вулиці. Так у будинку за адресою Гельсінської групи, 7, був зроблений капітальний ремонт шатрового даху та сучасний асфальт поряд. А міжбудинкові проїзди на вулиці Володимира Великого, 10-А настільки змінилися після капітального ремонту, що цей двір став зразком для всіх інших подвір’їв у районі.

v19 vv1

«Перший пункт в моїх депутатських планах – ремонт вулиці Володимира Великого 10 і 10 А. Тут поруч знаходиться супермаркет «Фора», і вантажні машини, щоб заїхати, буквально, розверталися біля під’їздів жителів. Асфальт був розбитий настільки, що після дощу місцеві не могли тут пройти. Я звернулася до міського голови з проханням зробити капітальний ремонт. Мешканці не вірили, що тут буде така краса! Ігор Васильович одразу відреагував, тому ми доволі швидко розпочали роботу. Перед підготовкою проекту попросили місцевих розповісти нам про свої побажання з приводу ремонту, щоб зрозуміти як зробити двір комфортним, в першу чергу, для них», – згадує про початок робіт на цій вулиці Людмила Темченко.

v19 vv

В процесі ремонту тут піднявся тротуар, тому бетонний відмосток став нижче. За словами депутата, це неочікувана проблема: коли піде дощ – вода потрапить під будинок і руйнуватиме його. Людмила Темченко одразу звернулася до мера з проханням вирішити проблему:

v19 vv2

«Міський голова відповів прямо: «Приїдемо, подивимося, вирішимо». Приїхав, подивився, вирішив! Тепер будуть виділені кошти для ремонту відмостки, а також додатково зроблений ремонт на вході до під’їздів. Я щиро вдячна міському голові та Управлінню будівництва, ЖКГ за те, що вони чують побажання броварчан та реагують на них. Спільними зусиллями ми зможемо зробити Торгмаш затишним і сучасним районом».

Вулиця Олімпійська

13 липня стартували нові роботи і по асфальтуванню на вулиці Олімпійській.

v19 olimpiiska7 2

Запланований ремонт доріг охопив одразу кілька прибудинкових територій. Зокрема, вже вранці підрядники КП «Бровари-Благоустрій» розпочали підготовку дорожнього покриття внутрішньобудинкового проїзду по вулиці Олімпійська, 9-9А. Ці роботи відбулися за сприяння депутата Оксани Мельник, яка особисто перевірила хід робіт та поспілкувалася з підрядниками.

v19 olimpiiska9A

Ближче до обіду розпочалися роботи і біля сусіднього будинку – по вулиці Олімпійська, 10А. Тут за ініціативою члена команди «Єдність» Олега Чуканова зробили ямковий ремонт дорожнього покриття пневмо-струменевим методом. За його словами, цей район вже давно потребує уваги: дорожні ями настільки глибокі, що неможливо спокійно пройти з дитячим візком.

v19 chukanov1

Наступний етап – ремонт дорожнього покриття пневмо-струменевим методом на прибудинкових територіях по вулиці Олімпійська, 6-6А та Олімпійська, 7-7А. Тут планують відремонтувати ями, в яких збирається вода після дощу, та зробити дорогу рівною для зручності водіїв.

Вулиця Янченка та Київська

Роботи з асфальтування стартували і в іншій частині міста – в районі «Пекарні», по вулиці Янченка. Тут також провели ремонт дорожнього покриття пневмо-струменевим методом, захопивши територію на вулиці Київській. Виконували роботу робітники КП «Бровари-Благоустрій» швидко та якісно, та при цьому, не створюючи заторів на головній дорозі до Києва, тому рух машин не припинявся.

v19 kyivska

За словами начальника Управління БЖКГІТ Світлани Решетової ремонтні роботи, які зараз відбуваються на вулицях району «Торгмашу», продовжаться і на Масиві. В список територій, які місто планує облаштувати та осучаснити, входять проїзди, що не увійшли до проектів капітальних ремонтів. Тим не менш, вони потребують уваги комунальних служб, та забезпечення проведення ремонтних робіт.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ