БРОВАРИ +10
НБУ USD 27.61

Будівництво ІІ-ї черги вулиці Симоненка: коли розпочнуть роботи

Вздовж лісу та вулиці Київської швидко розростається новий житловий мікрорайон, який потребує облаштування транспортної інфраструктури. Тому для багатьох його мешканців проект будівництва ІІ-ї черги вулиці Василя Симоненка – довгоочікувана та бажана подія, яка ось-ось почне втілюватись. Управління БЖКГІТ на початку липня підписало договір підряду на будівництво вулиці та планує розпочати його вже цього року. Більш детально про проект і плани його реалізації – у матеріалі «Громадського ревізору».


Що маємо зараз

symonenka2

Вул. В. Симоненка у Броварах належить до важливих транспортно-пішохідних магістральних вулиць районного значення. На сьогоднішній день частина вулиці від вул. Шевченка й басейну «Купава» до вул. В’ячеслава Чорновола заасфальтована та й то лише першим слоєм асфальту. Інша частина вулиці – від вул. Чорновола до вул. Київської (в районі супермаркету «Новус») – майже по всій протяжності представляє собою ґрунтову дорогу, де заасфальтований лише невеличкий клаптик біля перехрестя з Київською. Саме за будівництво цієї частини дороги нині береться Управління будівництва, житлово-комунального господарства інфраструктури й транспорту Броварської міської ради.

symonenka4

Договір та етапність будівництва

У червні цього року Управлінням проведено тендер по вибору підрядної організації, яка проводитеме роботи з асфальтування, а 2 липня підписано договір на будівництво ІІ-ї черги вул. В.Симоненка з Приватним акціонерним товариством «Броварське шляхо-будівельне управління №50».

symonenka1

Позаяк договірна сума будівництва досить суттєва, складає 70,493 млн.грн., прийнято рішення поділити будівництво на два пускові комплекси. І-й пусковий комплекс включатиме весь обсяг робіт до осі проїзної частини парної сторони дороги (ліва смуга з боку вул. Київської). ІІ-й пусковий комплекс - весь обсяг робіт до осі проїзної частини непарної сторони (права смуга).

Що буде зроблено

Загалом на цій ділянці дороги, крім облаштування проїзної частини з 4-х смуг, робочим проектом передбачено:

- будівництво вулиці з двосторонніми тротуарами і велосипедними доріжками;

- одностороннє зовнішнє освітлення;

- влаштування зупинок громадського транспорту із заїзними кишенями та павільйонами;

- влаштування засобів організації дорожнього руху (дорожні знаки, дорожня розмітка, парапетне огородження);

- водовідведення з підключенням дощоприймачів до існуючої мережі дощової каналізації;

- благоустрій та озеленення території.                                  

Після закінчення будівництва, по вулиці Симоненка Василя планується відкриття руху громадського транспорту.

Коли планують почати

Перший пусковий комплекс планують почати вже цього року. Крім договору з будівельною організацією, Управлінням БЖКГІТ також підписаний договір на авторський нагляд з проектною організацією.

«Зараз вступив у дію новий закон, згідно якого технагляд за таким будівництвом має виконувати обов’язково сертифікований інженер-автомобіліст. Управлінням вже оголошено тендерну процедуру на визначення інженера технічного нагляду за будівництвом автомобільних доріг. Після закінчення тендеру з технагляду та підписання договору з його переможцем, будемо брати Дозвіл на будівництво і починати роботи», - коментує поточну ситуацію заступник начальника планово-технічного відділу УБЖКГІТ Оксана Гудзь. Також вона пояснила, що будівництво, швидше за все, розпочнуть від вул. Київської та йтимуть в напрямку Чорновола, оскільки тут дорога вже трохи облаштована.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Четвер, 15 квітня 2021, 10:43
Вівторок, 30 березня 2021, 13:29

Останні статті

П’ятниця, 14 травня 2021, 17:16
Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ