БРОВАРИ +3
НБУ USD 27.95

Орієнтир-Буделемент: велике виробництво – турботливе керівництво

Сьогодні продовжуємо серію матеріалів про підприємства Броварів, які мужньо пережили «карантинну кризу», не здаються перед труднощами та всіма силами підтримують не лише власне виробництво, але й своїх працівників. Цього разу «Громадський ревізор» завітав на виробництво компанії «Орієнтир-Буделемент»

Історія заводу

Свою роботу у Броварах підприємство «Орієнтир-Буделемент» розпочало ще у 2009-му. Відтоді, вже 11 років вони розвивають власне виробництво на теренах нашого міста. Їх завод розташувався у промисловій зоні за адресою: бульв. Незалежності, 28а. Компанія виробляє газобетонні блоки під торговою маркою «Стоунлайт». Її продукція високо цінується на вітчизняному ринку та за межами України. Виробництво у Броварах оснащене за останнім словом техніки високоякісним обладнанням німецької фірми "Hoetten".

budelement 5

Тут здійснюється суворий контроль якості на всіх етапах, починаючи від надходження сировини на завод, і закінчуючи виходом готової продукції. Це дозволяє отримати продукцію високої якості, здатну задовольнити вимоги замовника. Компанія пропонує широкий асортимент блоків, який включає стінові, перегородкові, блоки з системою «паз-гребінь», лоткові блоки для монтажу перемичок і багато іншого. Сьогодні ТОВ «Орієнтир-Буделемент» - найбільший платник податку з доходів фізичних осіб в Броварах.

Budelement

Як переживали кризу

Директор підприємства Андрій Дунебабін розповів, що вони досить стабільно переживають карантинний період. З введенням обмежень очікувалось падіння попиту на продукцію, прогнозували спад на рівні 30%, але в реальності все виявилось не настільки погано – збут скоротився лише на 15%.

budelement 3

 

«Незважаючи на кризу, цей рік у нас більш успішний, ніж минулий. Обсяг виробництва у першому кварталі цього року виріс на 20-25% порівняно з 2019-м роком. Спад ми відчули наприкінці березня, тривав він майже весь квітень. Вже у травні продажі повністю відновились, ми вийшли на рівень 19-го року, а з червня знову почалось зростання», - ділиться Андрій Володимирович.

budelement 6

Піклування про колектив

Сьогодні на підприємстві працює 300 чоловік у штаті. За період карантину керівництво не скоротило жодного співробітника, але 45-ти з них була надана можливість працювати дистанційно. В основному, таку можливість надали людям похилого віку, що потрапляли в зону ризику, та проектантам, робота яких цілком можлива у віддаленому режимі. Для решти працюючих, з початком карантину на підприємстві організовано дуже високий рівень захисту, постійна дезінфекція, огляд медпрацівника, температурний скрінінг тощо.

Найбільшою проблемою для виробництва виявилась організація транспортування співробітників: «Близько 90-та чоловік у нас іногородні. Зрозуміло, що із закриттям міжміського сполучення, виникли проблеми з приїздом людей на роботу. Якийсь час було побоювання, що ми не зможемо забезпечити цілодобовий режим роботи підприємства. Але всередині колективу люди скооперувались, один одного забирали по дорозі, хто на власному авто, а підприємство компенсувало витрати на паливо», - розповідає директор.

budelement 4

Під час карантину заробітна платня робітників не зменшилась, а у травні за погодженням із власниками, аби підтримати моральний дух колективу, навіть виплатили всім премії.

Криза – не привід для занепаду

Щоб переконатись, що «Орієнтир-Буделемент» добре переживає кризовий період карантину, достатньо навести наступні цифри: за 5 місяців минулого року підприємство заплатило податків у бюджети всіх рівнів 42 млн.грн., за п’ять місяців поточного року – 55 млн.грн. За підсумками травня, у червні буде сплачено до держбюджету ще 24 млн.грн.

«Це рекордний місяць для нас, але ми чесно працюємо і чесно платимо податки державі», - говорить на завершення зустрічі директор Андрій Дунебабін. - «Реалізація зараз у нас іде добре, відпускаємо близько 6 тис. кубів на день. А що значить 6 тис.кубів газобетону? Це можна побудувати 100 будиночків площею 150 м кв.». І це дійсно круто!Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ