БРОВАРИ +10
НБУ USD 27.61

Броварські підприємства: сучасні технології запорука якості продукції

Бровари вже давно заслужили собі славу промислового міста, і недаремно. Сьогодні тут працює кількасот підприємств різних напрямків, більшість з яких, незважаючи на особливі умови роботи в ускладненій епідситуації, продовжували функціонувати. Вони не лише весь час забезпечували своєю продукцією ринок України, але зберегли робочі місця під час карантину та піклувались про своїх робітників. «Громадський ревізор» починає цикл матеріалів про найцікавіші та найбільші підприємства Броварів.

Спецтехніка від «TDC»

TDC 1

Головний офіс групи компаній «TDC» та виробництво ТОВ «ТДС Укрспецтехніка» розташувались на вул. Металургів. Підприємство з двадцятирічним досвідом роботи спеціалізується на виготовленні й технічному обслуговуванні спецтехніки в таких сферах як будівництво та обслуговування доріг, логістика, сільське господарство та комунальна сфера. Компанія також виробляє широкий спектр навісного обладнання, що дозволяє зробити виготовлені автомобілі багатофункціональними.

Виготовлення і продаж власної високоякісної техніки, професійне сервісне обслуговування та ремонт забезпечують компанії хорошу репутацію й стабільний попит на продукцію та послуги на вітчизняному ринку, а також у країнах ближнього зарубіжжя – Польщі та Молдові. Компанія має також регіональні філіали у 5-ти містах України: Дніпрі, Одесі, Львові, Харкові та Хмельницькому, але центральний офіс компанії розташовано саме у Броварах.

TDC 3

Компанія «ТДС Укрспецтехніка» сьогодні забезпечує робочими місцями 130 броварчан. Варто зазначити, що з початку карантину підприємство не припиняло роботу, та не звільнило жодного співробітника, продовжуючи стабільно виплачувати заробітну плату. І якщо деякі підприємства збавили оберти під час карантинних обмежень, то цьому останніми місяцями вдалось наростити потужності та збільшити обсяг виробництва на противагу іншим.

Нещодавно компанію відвідав міський голова, Ігор Сапожко, який оглянув виробництво і парк спецтехніки «TDC». Високо оцінив устаткування та спецавтомобілі, якими нині користуються і міські комунальні підприємства. Наприклад, КП «Бровари-благоустрій» отримало у розпорядження міні-навантажувач з різноманітним навісним обладнанням, який використовують для чистки узбіч, підмітання доріг, очищення від льоду тощо. Також нещодавно комунальний автопарк поповнився дорожнім ремонтером від «ТДС Укрспецтехніка» для проведення ямкового ремонту доріг струменево-ін´єкційним методом. На зустрічі з мером директор компанії «TDC» Микола Дєдов проговорили напрямки подальшої співпраці з міськими службами та придбання нової техніки для потреб комунального господарства.

TDC 4

Металопродукція від ТОВ «Інтерметалпласт»

Ще одна броварська компанія, яку міський голова відвідав наприкінці весни - ТОВ «Інтерметалпласт», розташоване на вул. Гельсинської групи. Це підприємство забезпечує сьогодні 250 робочих місць у Броварах та постійно нарощує виробництво, розширюючи лінійку власних товарів. ТОВ «Інтерметалпласт» - це виробничо-складський комплекс, що займається переробкою металопродукції та виготовленням ПВХ-профілю, підвіконь, металочерепиці та іншої побідної продукції. Крім того компанія займається виготовленням і встановленням металопластикових вікон з профілю власного виробництва.

intermetalplast 28

 

Екскурсія підприємством разом з директором Анатолієм Артюхом, показала, що компанія працює на високій рівні та має великий потенціал до розвитку. На виробництві майже постійно іде процес реновації та удосконалення: нині повністю автоматизовано виготовлення мелталопластикових вікон та металочерепиці, налагоджено вробництво армуючого профілю, профнастилу, металічного сайдингу. Однією з останніх новинок ТОВ «Інтерметалпласт» є паркан-жалюзі та металевий штахетник, і асортимент продукції постійно розширюється.

intermetalplast 8

Впровадивши необхідні протиепідемічні заходи для співробітників в умовах карантину, підприємство продовжувало інтенсивно працювати, забезпечуючи всім працівникам соцзахист та виплати заробітної плати.Турбота про колектив проявляється на різних рівнях. Наприклад, компанія надає можливість проживати безпосередньо на території підприємства. Під житло перебудували стару адміністративну будівлю та обладнали гуртожиток з окремими кімнатами та міні-квартирами.

intermetalplast 29

ТОВ «Мирові теплові технології» запускає виробництво

Якщо два попередні підприємства досить давно та плідно працюють у місті, то наступне лише нещодавно розпочало свою діяльність. По-факту, ТОВ «Мирові теплові технології» тільки закінчують налагодження виробничої лінії та починають роботу в Броварах. Підприємство працюватиме на виробництво полімерних систем трубопроводу для холодного й гарячого водопостачання та системи опалення. Розташувалось воно в районі Торгмаш на вул. Олега Онікієнка.


Загальна площа об’єкту складає понад 5000 м кв, на яких розташовано 8 виробничих ліній із загальною потужністю до 2500 тонн готової продукції на рік. Така потужність броварського виробництва дасть можливість забезпечувати не лише вітчизняний ринок, а й відправляти продукцію на експорт. ТОВ «МТТ» забезпечило роботою близько 120-ти броварчан – саме таку кількість робочих місць створено на підприємстві.

mtt 5

Першого червня відвідати підприємство напередодні запуску приїхали мер Ігор Сапожко, директор КП «Броваритепловодоенергія» Оксана Краснощок та начальник управління економіки Микола Загуменний. Вони оглянули щойно налагоджені виробничі лінії, високо оцінили перспективи роботи такого виробництва на території міста.

Оксана Краснощок відмітила, що для КП «Броваритепловодоенергія» продукція нового броварського підприємства може стати вигідним надбанням та допомогти швидше закривати аварійні ситуації та планові ремонтні роботи закупівлею необхідних труб. А з огляду на розташування виробництва у броварському промвузлі, швидкість доставки та економія на транспортних послугах додає бонусів майбутньому співробітництву двох підприємств.

mtt 3

Міський голова Ігор Сапожко висловив надію на довгострокову та плідну співпрацю ТОВ «Мирові теплові технології» з комунальними службами нашого міста, та зазначив: «Сподіваюсь, що вже цього року ми реалізуємо спільний пілотний проект по капітальному ремонту внутрішньобудинкових систем в житлових будинках».

Всі ці підприємства входять до основного кола товаровиробників, які роблять Бровари відомими не лише в Україні, а й за кордоном. При цьому розширюють свої потужності, створюють нові робочі місця для броварчан та наповнюють місцевий бюджет. Заробітні плати в кожній з цих компаній на достойному рівні, що перевищує середню заробітну плату по галузі. Сподіваємось, що підприємства і надалі будуть розвиватись та нарощувати виробничу базу. А ми бажаємо їм успіху в цьому!

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Четвер, 15 квітня 2021, 10:43
Вівторок, 30 березня 2021, 13:29

Останні статті

П’ятниця, 14 травня 2021, 17:16
Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ