БРОВАРИ +18
НБУ USD 27.63

Велике асфальтування в Броварах триває

«Громадський ревізор» продовжує інформувати своїх читачів про перебіг виконання робіт з капітального ремонту міжбудинкових проїздів та благоустрою прибудинкових територій. На цей раз наші журналісти приєднались до міського голови Ігоря Сапожка та представників його команди «Єдність» під час чергового об’їзду по місту.

Мережі освітлення по вулиці Петлюри, 13-А

Відправною точкою п’ятничного об’їзду стала прибудинкова територія будинку по вулиці Петлюри, 13-А . За цією адресою нещодавно завершили роботи по облаштуванню мереж зовнішнього освітлення. Заразом оглянули хід виконання робіт з утеплення фасаду будинку 13-А по вулиці СимонаПетлюри.

v12 asf 6

Варто зазначити, що за проектом освітили не лише прибудинкову територію даного будинку. Нові опори були встановлені від бульвару Незалежності, 21, 21-А та вздовж будинків 13,13-А по вул. Симона Петлюри, а також у дворі зазначених житлових будинків.

Крім того, в ході реалізації проекту були виконані роботи по освітленню проходу до ДНЗ «Джерельце» та ЗОШ №10.

За словами Ігоря Сапожка з проханням про освітлення підходів до ЗОШ №10 неодноразово зверталась Надія Боліла, директор навчального закладу, яка також долучилась до зустрічі з підрядниками.

«В нашій школі багато дітей навчається в другу зміну і щоденно вони змушені повертаються додому в темну пору. Щоб забезпечити безпеку для своїх учнів я звернулась до Ігоря Васильовича з проханням забезпечити освітлення всіх входів до навчального закладу. Минулого року були встановлені нові опори освітлення в напрямку «Алеї кохання», а цього року виконані роботи на підході до школи зі сторони вулиці Симона Петлюри. До речі, поруч знаходиться дитячий садочок «Джерельце». Сподіваюсь, тепер батькам і дітям буде комфортно і безпечно повертатися додому», - зазначила Надія Боліла.

v12 asf 5

Директор школи також звернулась до мера з ініціативою встановити нову огорожу в навчальному закладі та закрити територію школи від сторонніх осіб. Це додаткова безпека для школярів. Ігор Сапожко підтримав цю пропозицію та зазначив, що після завершення будівництва початкової школи на території ЗОШ №10, коли буде зроблено благоустрій на території закладу такий крок просто необхідний. На кожному вході буде встановлено магнітний замок і доступ матимуть тільки вчителі, школярі та їх батьки у разі потреби.

Ремонт проїздів по вулиці Короленка

Наступною адресою під час об’їзду стали будинки по вулиці Короленка, 60-А, 60-Б та Незалежності, 19, 19-А. До перевірки проведення робіт долучилась депутатом по округу від фракції «Єдність» Лідія Сенько.

v12 asf 2

Біля будинку 19 по бульвару Незалежності до міського голови підійшли місцеві мешканці, які ознайомились з проектом реконструкції та запропонували свої бачення облаштування двору. Зокрема, запропонували розширити міжбудинковий проїзд, оскільки до більшості під’їздів не може під’їхати спецтранспорт: швидка чи пожежна. Також, попросили розглянути варіант облаштування невеличкої парковки для автомобілів.

v12 asf 7

Мешканці сусіднього будинку звернулись до чиновників з проханням огородити територію дитячого майданчика, оскілки діти часто вибігають на дорогу. Як повідомила Світлана Решетова, начальник УБЖКГІТ, ці роботи були передбачені проектною документацією. Тож батьки можуть не хвилюватись за свою малечу.

v12 asf 8

Міський голова дав доручення керівництву УБЖКГІТ зафіксувати всі пропозиції і обговорили з проектантами можливість внесення запропонованих змін. Також він подякував місцевим жителям за небайдужість та активну участь в облаштуванні прибудинкової території.

Асфальтування на Героїв УПА, 1-3

Благоустрій прилеглої до школи території триває також по вулиці Гагаріна, 23 та Героїв УПА, 1, 3. Раніше прибудинкова територія була захаращена металічними гаражами, за якими ховались учні на перервах, аби викурити цигарку, чи збирались асоціальні елементи.

v12 asf 4

Зважаючи на цю проблему, директор СЗОШ №7 Ольга Жигулова спільно з ініціативними мешканцями прилеглих будинків звернулась до міського голови з проханням демонтувати гаражі та зробити благоустрій прилеглої території, зокрема забезпечити зовнішнє освітлення та зручні і безпечні підходи до навчального закладу.

v12 asf 3

На сьогоднішній день двір звільнили, з’явилось багато місця і площа, яка раніше була зайнята гаражами, зараз дозволяє розширити дитячий майданчик та облаштувати міні-сквер.

На момент перевірки підрядники виконували роботи з асфальтування дворових проїздів та почали викладати пішохідні доріжки до під’їздів.

Крім того, почали планування майбутньої зони відпочинку: розмітили територію під майбутні пішохідні доріжки. За проектом сквер буде нагадувати сонце, в середині якого встановлять майданчик, а по колу лавки для відпочинку. Підходи до майданчика будуть від усіх під’їздів, тим самим нагадуватимуть промені.

В самому розпалі роботи з асфальтування між будинкових проїздів по вулиці Гагаріна, 14. Продовжують роботи по капітальному ремонту прибудинкової території житлових будинків по вулиці Володимира Великого, 10-10-А на Торгмаші (детально про це ми писали в минулому номері «ГР»).

v12 asf torgmash

Також ми інформували, що ще одна зона відпочинку на прибудинковій території незабаром з’явиться біля будинку по бульвару Незалежності, 10-Б. Та це не єдиний сюрприз для жителів цього будинку. За словами Світлани Решетової, цього тижня було оголошено тендер на вибір виконавця робіт з асфальтування внутррішньодворовогу проїзду за цією адресою.

Тож, як бачимо роботи з благоустрою в самому розпалі. «Громадський ревізор» і надалі слідкуватиме за їх проведенням та інформуватиме своїх читачів.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Четвер, 15 квітня 2021, 10:43

Останні статті

Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ