БРОВАРИ -3
НБУ USD 27.71

Нове обличчя броварських дворів

Вже декілька років поспіль до облаштування прибудинкових територій в Броварах підходять комплексно: асфальтують міжбудинкові проїзди, облаштовують стоянки для автомобілів, укладають нові тротуари та площадки біля під’їздів, ремонтують дитячі майданчики, а там, де дозволяє площа – створюють затишні міні-сквери. Після такого благоустрою старі двори просто не впізнати. «Громадський ревізор» завітав за декількома адресами, де роботи зараз у розпалі

Капремонт міжбудинкових проїздів по вул. Володимира Великого, 10-10А

Саме за цією адресою нещодавно розпочали масштабні перетворення. Мешканці будинків на ремонт дворових проїздів чекали більше п’яти років, тому зараз беруть активну участь у поліпшенні прибудинкової території.

v11 temchenko 2У вівторок, 12 травня, міський голова Ігор Сапожко провів нараду з керівництвом магазину «Фора» на Торгмаші. Мешканці сусідніх будинків звернулись зі скаргою на великогабаритний транспорт, який доставляє продукцію до магазину та розвантажується цілодобово ледь не під вікнами. Вони остерігаються, що грузові автомобілі швидко зруйнують нове асфальтне покриття. За результатами наради було домовлено облаштувати новий під’їзд до магазину, який не заважатиме мешканцям.

v11 temchenko 9А в середу, 13 травня, начальник управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури і транспорту Світлана Решетова спільно з депутатом міської ради від команди Ігоря Сапожка «Єдність» Людмилою Темченко провели виїзну нараду на місці проведення реконструкції.

v11 temchenko 7«Ремонт внутрішньобудинкових проїздів по Володимира Великого – довгоочікуваний для місцевих жителів. Ще п’ять років тому, коли я була кандидатом в депутати міської ради, вони просили відремонтувати дорогу, особливо заїзд у двір зі сторони «Фори». Дуже вдячна мешканцям будинків 10 та 10А за активність та участь в плануванні робіт. Сьогодні ми зібрались з підрядниками, щоб вности деякі корективи.

v11 temchenko 4Зокрема, спланували місце для облаштування стоянки для автомобілів на місці будиночку, який розташований посеред двору. Таким чином, вдасться зберегти зелену зону. Також зменшимо територію майданчика для білизни та облаштуємо новий сміттєвий майданчик», – розповідає Людмила Темченко.

v11 temchenko 6Депутат додає, що саме цей об’єкт був для неї у пріоритеті. Два роки тому їй вдалося включити прибудинкову територію по вул. Володимира Великого, 10-10А у перелік запланованих об’єктів. Потім тривав процес виготовлення проектної документації. А в минулому році, при формуванні бюджету, на проведення робіт з капітального ремонту заклали фінансування.

v11 temchenko 5Наразі підрядники облаштовують тротуари, встановлюють бортовий камінь та розмітили нові пішохідні доріжки. Після цього планують звільнити місце для стоянки та провести асфальтування проїздів. На завершальному етапі проведуть роботи з озеленення, встановлять лавки біля під’їздів, облаштують новий сміттєвий майданчик.

v11 temchenko 8Для Людмили Темченко це не перша виконана передвиборча обіцянка. За її ініціативи було проведено благоустрій прибудинкової території по вул. Гельсинської групи. Там же, цієї весни проведено капітальний ремонт даху. Крім того, за її ініціативи у перелік запланованих об’єктів включено асфальтування вулиці Ружного.

Нова зона відпочинку по бульв. Незалежності, 10-Б

«Зміни міста на краще починаються не десь згори, а з тебе особисто, з кожного містянина. Якщо хочеш кращого для своєї родини, свого дому, району, міста – дій, шукай способи і обов’язково матимеш результат», – говорить Діана Лудченко, яка також балотувалась до міської ради від команди Ігоря Сапожка «Єдність».

v11 ludchenko 4З Діаною Костянтинівною ми зустрілись на майданчику біля будинку по бульв. Незалежності, 10-Б. Тут лише розпочали роботи по облаштуванню комфортної зони для відпочинку.

v11 ludchenko 3«Як мешканка мікрорайону і будинку поруч, я довгі роки спостерігала цю занедбану територію з власних вікон: гаражі, наліплені один на одному, погреби, між яких самосіяні дерева та хащі бур’яну. Доповнював картину безлад, створений несвідомими містянами, що регулярно лишали тут сміття. Між гаражів частенько засідали асоціальні елементи, і потемки тут було ходити вкрай лячно та не завжди безпечно», – розповідає Діана Лудченко.

v11 ludchenko 1За її словами, разом з мешканцями будинку вони вирішили ініціювати зміни. Після загальних обговорень виникла ідея облаштування зони відпочинку для жителів мікрорайону. Цю ідею Діана Лудченко взялась донести до міського голови. ЇЇ підтримали як мер, так і її колеги-депутати від «Єдності». Нині бачимо результат – ініціатива активно почала впровадж уватись у життя.

v11 ludchenko 2Кілька років тому демонтували незаконні гаражі, що відразу знизило криміногенну ситуацію у районі, а нещодавно благоустрій зайнявся демонтажем погребів. Управління БЖКГІТ виготовило проектну документацію, а нещодавно розпочало роботи по облаштуванню території. На минулому тижні вже завезли плитку для облаштування пішохідних доріжок та почали вирівнювати територію під майбутнім сквером.

v11 ludchenko 5«За проектом має бути функціональна зона відпочинку, по аналогії як біля будинку Незалежності, 6 та «Алеї Кохання» на вул. Короленка. Квітники, озеленення, красиві ліхтарі, лавочки – згодом тут буде приємно прогулятись, поспілкуватись, просто відпочити», – зазначає Діана Лудченко.

Вона щиро радіє, що вдалось вирішити у позитивному ключі важливе для мікрорайону й корисне для броварчан питання. А «Громадський ревізор» і надалі слідкуватиме за ходом проведення робіт з благоустрою у місті та інформуватиме читачів про всі об’єкти, які найближчим часом зазнають кардинальних змін.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ