БРОВАРИ -16
НБУ USD 28.19

БЛАГОУСТРІЙ ПРИБУДИНКОВИХ ТЕРИТОРІЙ

Незважаючи на те, що в Україні вже більше місяця діє карантин, наше місто продовжує розвиватися. Стараннями Управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури і транспорту, в Броварах тривають роботи з благоу строю. Зокрема, у квітні стартував ремонт внутрішньоквартальних міжбудинкових проїздів по вул. Гагаріна, 23 та вул. Героїв УПА, 1-3. Як просуваються ремонтні роботи, розповідає «Громадський ревізор»

Що входить до комплексу робіт?

За проведення ремонтних робіт по вул. Гагаріна, 23 та вул. Героїв УПА, 1-3 відповідає ПАТ «Броварськ е шляховобудівельне управління №50». Його, як виконавця послуг, було обрано у результаті проведеного тендеру.

Загалом роботи на об’єкті розпочалися кілька тижнів тому. Сьогодні прогрес можна помітити неозброєним оком. Будівельники вже встановили нові бордюри, а також підготували проїзну частину під подальше асфальтування. 

v9 blago 0

Починають облаштовувати тротуарні доріжки, для чого вже демонтували старі. Аби на тротуарах не паркували автомобілі, будуть встановлювати  спеціальні обмежувачі – паркувальні стовпчики. Встановлять і дорожні знаки для регулювання проїзду машин міжбудинковими територіями.

Обидва проекти благоустрою прибудинкових територій передбачають подальше озеленення. Зокрема, планують засіяти газони, висадити квіти та кущі. Відбудеться й підсипка ґрунту, аби рослинам було «комфортніше» зростати.

v9 blago 00

За словами начальника Управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури і транспорту Світлани Решетової, ремонт міжбудинкових проїздів планують завершити вже у найближчі два місяці, а можливо, й раніше.

v9 blago 1

«Загальна площа території, на якій ми проводимо роботи, становить 2243 кв. м. Плануємо, що проекти повністю будуть реалізовані приблизно за півтора-два місяці. Окрім того, ми вже почали
виконувати подібні роботи й на інших вулицях міста. Просто зараз проводяться ремонти по вул. Короленка, 54, 60А та 60Б (за ТЦ «Форум»), вул. Гагаріна, 14. На черзі – вул. Володимира Великого,10А. Триває облаштування тротуарів по вул. Ярослава Мудрого», – повідомляє Світлана Решетова.

Хід ремонтних робіт особисто проконтролював мер міста, Ігор Сапожко. 29 квітня він відвідав одразу декілька місць будівництв.

Велику увагу мер приділив території по вул. Героїв УПА, 1-3. Зараз там, зовсім поруч
зі школою №7, розміщений доволі старий дитячий майданчик, а також є проблеми з організацією зручного виїзду автомобілів від навч ального закладу. Сьогодні тут працюють над дорогами всередині двору, та тротуарами. Старенькі лавки біля під’їздів мають замінити новими.

v9 blago 000

«Ця прибудинкова територія є доволі великою, тож ми маємо над чим працювати, аби зробити її затишним місцем відпочинку для кожного мешканця прилеглих будинків. Старий дитячий майданчик треба замінити новим, якісним та сучасним. Також можна подумати над обладнанням поруч невеликого скверу», – підкреслив Ігор Сапожко.

Також міський голова вирушив на міжбудинкову територію по вул. Короленка, 60А та 60Б. На даному об’єкті підрядники також розпочали облаштовувати пішохідні доріжки, обладнувати дороги для виїзду автомобілів поруч. За проханнями мешканців будинків розрівняють і багаторічні земляні насипи.

v9 blago 3

Оглянув мер і «Алею кохання» на Короленка. Зовсім нещодавно її зелені насадження понівечили вандали. Сьогодні ж
«Благоустрій» замінив деякі рослини новими. Найближчим часом планують додати ще зелених насадж ень замість знищених квітів.

v9 blago 4

Які ще проекти стартували в місті?

Не залишилися без уваги й інші види ремонтних робіт в місті. Наприклад, по вул. Симона Петлюри, 23Б  вже почали встановлювати нові вікна.

«За планом, на черзі заміна вікон у будинку по вул. Симона Петлюри, 17. На всіх об’єктах передбачається замінах старих дерев’яних вікон на нові, металопластикові, які, до того ж, мають енергозберігаючий ефект», – розповіла Світлана Решетова.

Просто зараз проходять роботи з облаштування зони відпочинку по вул. Симона Петлюри, 25. Під час об’їзду по місту Ігор Сапожко також перевірив хід виконання робіт по облаштуванню міні-скверу та надав рекомендації щодо усунення недоліків, які виявились в ході огляду. Зараз тут вже зробили розмітку для подальшого мощення доріжок та встановили нові бордюри. У подальшому будуть висаджувати нові дерева, квіти та кущі, засіювати газони, встановлювати лавки для відпочинку містян. Тож, вже скоро мешканці сусідніх будинків отримають нове затишне місце для прогулянок.

v9 blago 5

Крім того, мер перевірив_ як тривають роботи з ремонту дитячого майданчика, що знаний серед містян як «американський».
Розташований він вздовж пішохідного бульвару 34-го мікрорайону (між вул. Короленка та Петлюри). Наразі вже почали зносити старі гойдалки та облаштовувати бордюри. Планується, що на цьому місці з’явиться сучасний та повністю безпечний для малюків майданчик.

v9 blago 2

Однак, серед найочікуваніших для броварчан робіт, за словами очільниці УБЖКГІТ, – ремонт доріг. Як повідомляє Світлана Решетова, на цьому тижні вже почали асфальтувати проїзди по вул. Володимира Великого, 10. Це досить масштабний проект, адже він торкається приведення до ладу одразу декількох прибудинкових територій.

Як бачимо, коронавірус не став перешкодою для розвитку і покращення нашого міста. Багато проектів вже встигли реалізувати з початку весни, над деякими активно працюють просто зараз. Ще більше маємо планів, реалізація яких є у найближчій перспективі. А отже, броварчани зовсім скоро зможуть побачити на власні очі очевидні зміни.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ