БРОВАРИ +6
НБУ USD 28.01

ВІДПОЧИНОК НА БУДЬ-ЯКИЙ СМАК

«Війна не найкращий час для розваг». Це перше, що спадає на думку, коли ставиш питання про те, де можна на сьогоднішній день відпочити. Проте психологи рекомендують у нелегкі для країни часи не забувати про дозвілля. По-перше, так ви себе убезпечите від нагнітання обстановки, а по-друге, агресивну реакцію на події можна переорієнтувати в інше русло.

Тож, «Громадський ревізор» паніці не піддавався, а поїхав інспектувати культурне життя міста.

ТРЦ «Термінал» – найпо­пулярніше місце проведення дозвілля у Броварах. Адже тут найбільший в Україні аквапарк, і взагалі розваги на будь-який смак і гаманець. В одному торгово‑розважальному центрі зібрані всі можливі розваги – кінотеатр, боулінг, аквапарк та інше. Маркетологи не помили­лися. Це досить зручно, оскільки не потрібно переїжджати з місця на місце, аби урізноманітнити проведення часу.

ВІДПОЧИНОК ДУШЕЮ ТА ТІЛОМ

На другому місці серед уподо­бань броварчан – відпочинок на природі. Дешево, сердито і здорово. До вибору ліс та місцеві парки. На весні та влітку – це пікніки, взимку – катання на сан­чатах. До речі, нещодавно у парку «Перемога» можна було побачити задоволену малечу, яку зима порадувала можливістю ліпити сніговиків та грати у сніжки. А вже у перші весняні дні мешканці міста відкривають сезон пікніків.

Старші люди нам розповіли, що ліс – це найкраще місце для відпочинку. Це і свіже повітря, і душевне задоволення, якого останнім часом так не вистачає. Бажаючі відпочивати не на пові­трі неодноразово радили нам навідатися в кафе «У лісі». Таксист, який возив нас по Броварам, взагалі розповів, що це його улюблене місце відпочинку. З’ясувалося, що тут можна навіть палити. І це аж ніяк не від­лякує любителів м’яса на грилі та міцних напоїв. Місцина попу­лярна і про неї часто згадують в розмовах городяни.

У розрахунку на мандрівників вздовж Броварської траси по дорозі до Києва є ще декілька подібних закладів. Всі вони про­понують приблизно однаковий набір – мангал-меню, літні май­данчики та альтанки. У деяких навіть є жива музика та готель (напевно для тих, хто гарно відпочив). Одним словом, якщо не хочете їхати далеко за місто, проте волієте єднатися з при­родою – подібні заклади для вас.

disko4

ВІД «КОРОЛІВСЬКИХ» РОЗВАГ ДО «ПЛАСТИКОВОГО» ІНТЕР’ЄРУ

Є у Броварах і нічні розваги. «Громадський ревізор» проїхався найпопулярнішими night party. Виявилося, що не все так «сумно», як розповідають у соціальних мережах. У кожному такому закладі є свої переваги і мінуси. Наприклад, дискотека під цікавою назвою «Biblioteka» приємно вра­зила інтер’єром, проте ці почуття були зведені нанівець жахливою музикою у стилі «базарщини». До того ж після 23:30 туди масово почали заходити юнаки, яким навряд чи виповнилося 18 років. І приходили вони туди не книжки читати. Охорона на наше питання, чи багато людей всередині, заува­жила, що останнім часом людей значно поменшало. Місцем відпочинку багатіїв у Броварах вважається заклад з красномовною назвою «Queens». Королева Великобрита­нії мабуть була би здивована, що її обличчя у стилі Енді Уорхолла прикрашає вітрину броварської дискотеки. Перші враження – багатий інтер’єр, вартість якого намагаються окупити непомір­ними цінами. Склалося враження, що цей нічний клуб розрахований на місцевих мажорів. До речі, серед відвідувачів нами був помічений відомий плавець Олег Лісогор. Престижності закладу додає його «козирне» місце розташування. Точніше екстер’єр. Що може бути кращим за центральний парк Броварів? Думки про те, на якій підставі дискотека побудована у зеленій зоні, наштовхують на певну неза­конність. Проте, це вже тема для іншого розслідування.

Найприкріше враження у наших журналістів залишилось від ніч­ного закладу з назвою «Позитив». Опитані броварчани поперед­жали, що це місце має не зовсім «позитивну» репутацію. Танцю­вальна зона займає мало не три квадратних метри, до того ж наяв­ність великого ліжка з постіллю зі штучного шовку посеред закладу створює неоднозначну атмосферу. «Позитивне» караоке розташоване на першому поверсі цієї будівлі і більше нагадує картину з фільмів 90‑х. Співочі уподобання красномовні – від «Маджанджі» до Вєркі Сердючки. Одним словом – атмосфера «на любителя».

КУЛЬТУРНИЙ ОСЕРЕДОК

Відійшовши від суперечливих емоцій нічного життя, наші журналісти намагались знайти більш культурний відпочинок. Тут нам на допомогу прийшли соціально активні броварчани. Виявляється, у місті час від часу відбуваються різноманітні майтер-класи – ляльки-мотанки, техніка декупажу тощо. Проблема в одному, дізнатися про такого роду розваги досить важко – або ж у соціальних мережах, або ж випадково натрапивши на афішу.

Окрім того, у місті діє краєз­навчий музей. Проте, як розпо­відають самі містяни – експозиція у ньому займає маленький всі інші приміщення зда­ються в оренду під різні виставки. Останнім часом там можна було подивитися на екзотичних метеликів, а влітку – виставляли «ретро-автомобілі». Звісно, це також свого роду відпочинок, проте краєзнавчий музей варто було б якось популяризувати.

disko3

Як розповідають у відділі куль­тури, осередком культурного життя у місті виступає міський культурний центр «Прометей». У ньому проходять святкові концерти, літературно-художні вечори, розважальні програми та конкурси. Про професійність їх можна сперечатися, проте загалом для невеликого міста наявність такого закладу є само по собі родзинкою. Наприклад, минулого року сцена «Прометею» перетворилась на театр – глядачі мали змогу подивитись вистави театру ім. Лесі Українки.

ЛІТО НА ПРИРОДІ

Зрозуміло, що влітку бровар­чани мають ширше поле для вибору. Зокрема, у «Приозерному» діє «мотузковий парк». Окрім того набирає популярності прокат велосипедів. До речі, за задумом управління ЖКХ цього року у парку «Перемога» мають з’явитися окремі вело­сипедні доріжки та зони для катання на роликах.

disko2

З усього вищеназваного можна зробити висновок, що у Броварах є де відпочити. Причому розваги є на будь-який смак та гаманець. А закиди, на кшталт, «бровар­чани у більшості як працюють, так і відпочивають в Києві», не зовсім відповідають дійсності. Як-то кажуть, було б бажання, а знайти, чим урізноманітнити дозвілля, завжди вдасться.

Аліна Яковенко

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

П’ятниця, 16 квітня 2021, 10:31
Четвер, 15 квітня 2021, 15:19

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ