БРОВАРИ +17
НБУ USD 28.27

Христос Воскрес!

Дорогі броварчани! Вже цієї неділі, 19 квітня всі східні церкви відзначатимуть світле і велике свято - Воскресіння Христове!

В християнській традиції Пасха або Великдень займає центральне місце серед усіх церковних свят. Воно є центром історії спасіння. Цей день символізує перемогу життя над смертю, світла над темрявою, добра над злом. З року в рік він дарує нам надію на вічне життя.

В цьому році Великдень святкуємо в час серйозного випробування, перед яким постав увесь світ – пандемія коронавірусу. Карантин закриває нас у власних домівка та забирає наше повсякденне життя, але в той же час дає можливість багато чого навчитися і зрозуміти, що в житті найважливіше. Ми перестали цінувати життя і здоров’я, а зараз зрозуміли їх цінність. Ми звикли, що в будь-який час можемо зустрітись з друзями, піти на прогулянку, в кіно, за покупками, але усвідомили, що це не є звичайністю. Ми перестали цінувати такі професії як лікар і вчитель, але зараз, як ніколи, зрозуміли їх важливість та незамінність.

Такі виклики як пандемія змушують замислитись про минущість цього світу та згадати про духовні цінності. Разом з тим, такі виклики спонукають ще з більшим нетерпінням та надією очікувати на Світле Христове Воскресіння. Для кожного християнина важливо цей особливий час провести з Богом у роздумах та молитві.

Обмежувальні карантинні заходи не дозволяють нам піти в церкву, зібратись у спільноті вірних та спільно пережити божественну літургію, але це не привід впадати у відчай. Це унікальний шанс для кожного з нас пережити Великдень в своїй родині, в колі найрідніших та найдорожчих людей, стати ближчими один до одного. Це можливість створити міцний фундамент своєї сім'ї та сформувати справжню домашню церкву.

Не обов’язково йти у храм, щоб відчути присутність Бога, адже в Євангелії Господь на каже: «Де двоє або троє зберуться в Ім’я Моє, там і Я серед них!». В цю Святу ніч наші домівки стануть маленькою церквою і Воскреслий Ісус неодмінно прийде в кожну оселю, де на Нього чекають.

Закликаю в цю Великодню ніч залишатися вдома, переглядаючи трансляцію урочистого богослужіння! Освячення великодніх кошиків у цьому році також відбуватиметься дистанційно. Голова родини після завершення Пасхальної літургії може прочитати молитву та благословити святкову їжу. Після цього вся родина в єдності збереться за спільним столом, щоб прославити Спасителя, який воскрес.

Дорогі броварчани, у світлий і добрий Великдень хочу побажати кожному здоров’я, благополуччя і добра. Щоб у вашому серці воскресли нездійснені мрії, втрачені надії і віра в краще! Нехай Господь щедро обдарує вас і ваші родини своєю благодаттю, миром та єдністю!

Христос помер, але смертю смерть переміг і воскрес із мертвих! Так само з Його допомогою ми неодмінно подолаємо всі негаразди та хвороби! А поки бережіть себе, своє життя – залишайтесь вдома!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Міський голова Ігор Сапожко

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ