БРОВАРИ +14
НБУ USD 27.98

Соціальний супровід незахищених верств діятиме весь період карантину

Завдяки злагодженій роботі міської влади та допомозі місцевих підприємців і благодійників за останні два тижні більше 500 броварських родин й самотніх пенсіонерів отримали допомогу продуктами харчування в зв’язку з впровадженням карантину. Масштабну організацію закупівель і доставки здійснює відділ сім’ї та молоді Броварської міської ради на чолі Аліною Ярмоленко. Щотижня відповідальні служби доставляють найнеобхідніше та звітують про свою роботу.

Допомога продуктами харчування

Як повідомили нам у відділі сім´ї та молоді, роздача продуктових наборів – це не разова акція. Чиновники збирають заявки від броварчан, формують списки нужденних і беруть їх під свій супровід на весь період карантину.

Цього тижня фахівці відділення соціальної допомоги вдома Територіального центру для своїх підопічних надають послуги підтриманого проживання, закуповують продукти харчування, ліки, проплачують комунальні послуги тощо.

Як і минулого тижня, підопічні Терцентру продовжують отримувати набори овочевої групи, які надані фермерським господарством «Журавушка».

Ще 80 продуктових наборів для самотніх пенсіонерів (по 10 найменувань у кожному) сформовано відділом сім’ї та молоді.

Коштами Терцентру додатково закуплено продукти та зібрано 100 продуктових наборів для найуразливіших груп підопічних, які тимчасово не зможуть отримувати послугу гарячого харчування у центрі.

Протягом березня через звернення на Контакт-центр задовольнили 20 заявок від мешканців щодо отримання продуктових наборів, овочевих наборів, засобів індивідуального захисту (маски, рукавички, антисептики).

Підопічні Лариси Теплюк, керівника служби у справах дітей, отримали 35 наборів для сім'ї з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах, в тому числі дітям, батьки яких загинули під час проведення АТО.

На початку тижня фахівці із соціальної роботи Броварського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді розвезли 70 наборів благодійної допомоги, яка надійшла від підприємств міста Бровари малозабезпеченим родинам.

Допомога онкохворим, ліки та інше

Начальник Відділу сім’ї та молоді, Аліна Ярмоленко, розповіла, що цього тижня її відділ також контактував з Благодійним фондом допомоги онкохворим «Інна». В результаті 10 продуктових наборів передали для броварчан, підопічних БФ «Інна».

«За ці два тижні ми акумулювали безліч різних ініціатив у себе. Наприклад, цього тижня нам привезли двічі по 350 батонів, які ми розподілили по соцслужбах. У нас були благодійники, які не хотіли афішувати свою допомогу, але вони закрили наш запит від трьох родин на закупівлю певних ліків. АТО-вці надали нам автомобіль для розвезення продуктів.
Нам траплялось бувати в родинах, де очевидна була нестача найпростішого: одягу, якихось побутових речей… Дівчата з мого відділу самі збирали одяг по знайомих, купували найнеобхідніше, привозили. Адже в цей непростий час, найголовніше – залишатись людиною. Зараз будь-яка допомога цінна та важлива, і ми надзвичайно вдячні всім, хто долучився фінансово чи фізично до наших лав», - говорить Аліна Ярмоленко.


Контакт-центр – координаційна служба на період карантину (выдели эту часть на плашке цветом)

Нагадаємо, що з будь-якими питаннями стосовно допомоги чи соціальної підтримки на час карантину, ви можете звернутись до інформаційно-довідкової служби «Контакт-центр» за будь-яким з телефонів: (04594) 6-11-11, (067)483-43-68, (093)170-82-92.

Крім цього, оператори Контакт-центру можуть надати вам інформацію про:

- телефони медичних служб міста;

- контактні телефони сімейних лікарів броварських амбулаторій;

- графік роботи служб на період карантину;

- отримання допомоги, продуктових наборів, ліків тощо;

- як відправити заявку по видачі посвідчень для проїзду в громадському транспорті, та багато іншого.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ