БРОВАРИ +11
НБУ USD 27.76

Знайомтесь! ЗЕ! Кандидат від Броварів МИКОЛА ГАЛУШКО

За попередніми соцопитуваннями партії «Слуга народу» прогнозують до 50% голосів на майбутніх виборах до Верховної Ради. Однак, довгий час було інтригою, хто буде представляти броварський округ від нинішнього лідера політичної арени? Маємо честь першими познайомити вас з представником ЗЕ!команди в одномандатному виборчому окрузі №97 МИКОЛОЮ ГАЛУШКОМ

Ми зустрілися з Миколою в офісі редакції, щоб познайомитись ближче та дізнатись про плани на політичне майбутнє. До нас завітав молодий чоловік потужної статури з приємною посмішкою і одразу, випереджаючи питання, почав з жагою ділитись своїми думками.

– Найчастіше питання, яке я зараз чую від своїх друзів: «Миколо, навіщо тобі йти у ВР? Живи собі і радій. Будь вільним». Ще кілька років тому я б ставив тим, хто йде до парламенту, таке саме питання – навіщо? Зараз я, як ніколи, знаю відповідь на це, готовий долучитись до депутатського корпусу і працювати на законодавчому рівні в Раді. Так само, я б хотів працювати ближче до людей, тому невипадково обрав 97-й мажоритарний округ. Отримавши свого часу дві вищі освіти (економічну і юридичну), переконаний, що мої знання будуть доречними в парламенті. І невипадково вирішив балотуватись саме від «Слуги народу», адже дійсно вважаю, що депутат в першу чергу має служити своїм виборцям, а не партійним босам.
21 квітня я віддав свій голос, як і 73% українців, Володимиру Зеленському, і власне, тоді зареєс­­­трувався волонтером на сайті «Слуга народу». Мої особисті переконання цілком співпадають з напрямом руху партії. «Так» – активній та прогресивній молоді у політиці, «так» – незалежній та вільній Україні, «ні» – війні та корупції в державі. Потрапивши до ЗЕ!команди волонтером, я розпочав активну діяльність у лавах партії. Потім мене запросили на зустріч до центрального офісу та запропонували стати кандидатом від партії нашого президента, представляючи округ рідного міста.
Переконаний, що 21 липня ми маємо відправити старі партії і старих політиків в політичне забуття. А що для цього потрібно зробити? Все просто – прийти на виборчі дільниці і «Зробити їх разом!»

– То хто ж такий Микола Галушко?

– Хороше питання. Микола Галушко – це я. Молодий броварчанин, малий підприємець. Маю власну охоронну фірму «ГАЛІД», це наша сімейна справа, де виконую обов’язки директора. Хоч я ніколи не мав справи з державними чи місцевими бюд­жетами, та знаю як побудувати ефективний бізнес, як налагодити фінансовий стан підприємства і зробити його прибутковим.
Я – за чесний бізнес, без відкатів та хабарів. Тому й на цих виборах розраховую на себе і свої справи, а не на гроші і гречку. Якщо коротко про себе – молодий, перспективний, завзятий і з почуттям гумору, що не завадить в спілкуванні з людьми.

– На початку нашої розмови ви говорили, що друзі вам часто ставлять питання: «Миколо, навіщо тобі Рада?» Поставлю те саме питання, але з огляду на Вашу діяльність: «Навіщо підприємцю знадобився депутатський мандат?»

– Зеленський переміг – це факт. Але на сьогодні ми маємо ВР і Кабінет Міністрів, які фактично саботують більшість процесів в країні. «Слуга народу» буде в новому парламенті і допоможе президенту ламати далі систему, стару і страшенно корумповану. Я хочу взяти участь в руйнуванні системи. І це зможу зробити, ставши народним депутатом.
До речі, програма партії «Слуга народу» є логічним продовженням програми президента Зеленського. Я готовий реалізовувати ті фундаментальні принципи, які є в пріоритеті. А це народовладдя, подолання корупції, безпечна країна, гідне забезпечення українців. Президент разом зі своєю фракцією в Раді зможе зробити набагато більше, аніж зараз.
Мені іноді закидають, що я без політичного досвіду йду в політику. Ви знаєте, на сьогодні це більше плюс, аніж мінус. Адже я не маю застарілих підходів в формуванні команди, в роботі і маю свої пропозиції в нових підходах законотворчих процесів. І головне, – це змусити потім всіх виконувати всі закони. А не так як зараз – тут роблю закон під себе, а тут зроб­лю під кума. Ближче до людей треба бути, і закони про людей і для людей необхідно впроваджувати. Коротше кажучи, ламаємо стару схему, яка є такою ласою для нинішніх політиків. Знімаємо недоторканість і жорстко караємо за крадіжку державних коштів. Тоді все і всі стануть на свої місця. І головне, забезпечуємо все необхідне для цілісності і незалежності країни без війни.

– Що ж, на вашу думку, може зробити народний депутат безпосередньо для Броварів?

– Так як я підприємець, то я розкажу саме про малий і середній бізнес. Нашому місту потрібно залучати кошти державного та обласного бюджетів для розвитку, та сторонні інвестиції, однак в цьому випадку необхідно забезпечити захист інвесторам на законодавчому рівні.
Буду депутатом – зроблю нормативні акти, які захищатимуть інвесторів. Ставлю собі за мету отримання Європейських грантів малому та середньому бізнесу. За цими підприємствами майбутнє, вони забезпечують економіку міста зараз. Тому саме на наші броварські підприємства хочу, щоб звернули увагу на вищому рівні.
Тут все просто. Працюють підприємства, наповнюють казну міста, сплачують податки. А це і ремонт доріг, і будівництво нових інфраструктурних та соціальних об’єктів.
Я мрію про гідне забезпечення для кожного українця. Вже 28 років про це говорять, а зробити не можуть. А чому? Менше красти треба. Ось так.

– Назвіть топ-5 проблем міста, які ви плануєте вирішити, ставши депутатом?

– Давайте все по порядку. Спробую озвучити найбільш нагальні. Перше. Екологія та контроль за підприємствами-виробниками. Ні для кого вже не секрет, що останні роки місто страждає від забруднення повітря, у черговий раз ситуація загострилась цим літом. Сьогодні маємо купу звернень, масу скарг на сморід та дим невідомого походження. Так, Бровари – промислове місто, але підприємства мають дотримуватись екологічних нормативів і ставити очисні фільтри на обладнання. Забруднюєш повіт­ря? – Плати штраф!
Друге. Забезпечити громадський порядок у місті. Моя команда планує досягти цього за рахунок муніципальної поліції та громадських формувань, тобто активістів, що на добровільних засадах будуть здійснювати чергування в місті, слідкувати за порядком та сигналізувати про порушення правоохоронним органам.
Третє. Школи та дитячі садочки у місті. Ця гостра проблема вже не один рік розбурхує броварчан. Адже нового житла побудовано маса, населення збільшується, а навчальних закладів для дітей не вистачає. Школярі ходять на заняття у дві зміни, закінчуючи уроки далеко за сьому вечора, і приходять додому пізніше батьків! Ці питання необхідно вирішувати, і якнайшвидше.
Четверте. Медичне фінансування, перш за все онкохворих. Медична реформа поперед­ньої влади відмінила підтримку з боку держави та безкоштовні ліки для людей з онкологією. Ми вважаємо, що це несправедливо та не по-людськи – лишати напризволяще цих хворих. Всі хто стикнувся з онкологією, знають, наскільки дороге лікування. І не треба відноситись до цих людей, як до безнадійних. Вони теж мають шанс на життя, мають можливість одужати та жити пов­ноцінно, треба лише надати їм підтримку.
П’яте. Децентралізація. Терміново треба вдосконалити податкову систему на місцевому рівні. Ніколи не розумів, чому податки підприємств йдуть в загально­державну «кишеню», а не залишаються в місцевому бюджеті. Стільки всього можна було б зробити в місті. Місто гроші заробило, воно їх і має витрачати на свої потреби. А в нас їх вдосталь. Тож дайте нам право розпоряджатись ними.

– Останнє питання: яка найбільша цінність у житті Миколи Галушка?

– Кажуть, що коли в чоловіка народжується донька, саме вона стає для нього найкоханішою жінкою на землі. Я це зрозумів ще 8 років тому. Найбільша цінність – це моя донька. До речі, їй всього сім років, та саме вона одна з перших підтримала мої плани балотуватись в ВР. Мудра дівчинка. Вона мій стимул, мотиватор і мій енерджайзер. Хочу, щоб вона пишалась своїм батьком, і пам’ятала: «Якщо не ми – то вже ніхто, якщо не зараз – то вже ніколи!», Ваш СЛУГА НАРОДУ Микола Галушко.


Розмову вела
Оксана Потапенко

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ