БРОВАРИ +8
НБУ USD 27.96

Шановні броварчани!

Тривають Пасхальні дні, разом з ними пробуджується не тільки земля, а й усі людські надії й сподівання на добру долю.Нині великий Празник! Головне церковне свято, найперше з 12 найвеличніших свят, особ­лива урочистість! Великдень – все радується і на небі, і на землі. 

Для мене, як і для більшості з вас, цей день один з найважливіших і найсвітліших. Адже саме Великод­ні святкування закликають нас оцінити чистоту своїх помислів, бажань та вчинків. В ці дні доброта, милосердя, терпеливість стають для нас важливими, як ніколи. Кожна українська сім’я ретельно готується до світлого дня. Смачні паски та розписані писанки, освячення дарів в храмах. Церковні дзвони, що лунають звідусіль. Це все дарує відчуття свята. Та є те, що підсилює внутрішнє відчуття святковості. Це справжнє і глибоке розуміння Великодня. Це зустрічі в родинному колі, серед друзів. Віра та надія на краще. Кожна родина має свої звичаї, які йдуть від діда-прадіда, у кожної родини свої святкові історії. 

З відчуттям глибокої радості і від щирого серця бажаю кожному з вас благодаті, добробуту, окриленого настрою, злагоди та душевної величі. Нехай великодні свята принесуть у ваші домівки достаток, спокій і благополуччя, наповнять серця добром та милосердям. Нехай Христове Воскресіння завжди зігріває Вашу душу теплом, радістю, добром і благодаттю!
Миру на нашій землі, миру в наших сім’ях та в наших душах! Будьмо терпимішими один до одного! Великий День дарує всім Вам щастя, здоров’я, любов та непохитну віру! Вітаю зі світлим та рідісним святом Пасхи!
Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
З повагою, Ігор Сапожко

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ