БРОВАРИ +11
НБУ USD 27.76

Найкращі серед кращих: броварські ушуїсти поповнили скарбницю перемог

Броварські ушуїсти завжди були і є прикладом взаємоповаги і сили духу. Мабуть, саме тому їм підкорюються найскладніші противники з різних країн світу. Так і цього разу відбулось на чемпіонаті Європи серед дорослих, юніо­­рів та юнаків з традиційного ушу, який проходив в Афінах (Греція) з 12 до 16 квітня

До складу національної збірної увійшли найкращі представники Броварської школи ушу, що входить до нещодавно створеної ДЮСШ з ушу та єдиноборств Броварської міської ради.
Українську збірну очолили броварчанин Олег Чуканов – президент Української федерації ушу, віце-президент СКУ, та Анд­рій Коваль – старший тренер національної збірної з ушу (таолу).
Загалом у змаганнях брали участь 550 найкращих спортсменів з усієї Європи. Натомість найкращими стали українці. У медальному кошику наших майстрів ушу 42 «золоті» медалі, 23 «срібні» і 15 «бронзових». У підсумку на Батьківщину привезли 80 нагород.
Чотириразовими чемпіонами Європи стали Роман Рева, Олена Біла, Аліна Крисько та Дар’я Люта.
Три рази підіймалися на найвищу сходинку п’єдесталу пошани Людмила Темна, Вячеслав Крисько та Олексій Колісник.
Дворазовими чемпіонами стали Вероніка Морозьонкова та Іван Федюченко.
Вітаємо броварську сім’ю ушуїстів та їх наставників, які своїми здобутками прославляють наше місто і країну на міжнародних аренах, і бажаємо подальших перемог!

Поліна Заворотнюк

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ