БРОВАРИ +8
НБУ USD 28.01

Знову реконструкція: на площі Шевченка змінять організацію дорожнього руху

Останній тиждень в районі парку Шевченка на розі вулиць Київської та Ярослава Мудрого тривають дорожні роботи, які неабияк зацікавили броварчан. У декого виникає питання, навіщо лагодити дорожнє покриття, яке в цілком задовільному стані. За роз’ясненнями журналісти «ГР» звернулися до Управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту

Що зміниться?

Вулиця Київська – магістральна вулиця загального значення з доволі жвавим регульованим рухом автотранспорту та великим навантаженням на ділянку розвилки головних вулиць.
Основна ціль, яку ставили перед собою чиновники, коли розробляли проект реконструкції перехрестя Київ­сь­кої–Ярослава Мудрого, – внести зміни в організацію дорожнього руху у ме­жах площі Шевченка та влаштувати розворот по вулиці Київській в напрямку до центру Броварів.

«Ширини існуючої проїзної частини достатньо для організації чотирьох, а безпосередньо перед перехрестям – п’яти смуг руху. Для створення можливості розвороту, перед перехрестям передбачається розширення проїзної частини за рахунок існуючого острівця газону. За проектом радіус на розвороті складає 10 м, що цілком достатньо для легкового автомобіля», – пояснила заступник начальника планово-технічного відділу управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту Оксана Гудзь.

При цьому звертаємо увагу, що розворот вантажного транспорту на даній ділянці дороги буде заборонено. Про це інформуватиме відповідний дорожній знак.
Після виконання робіт з реконструкції проїзної частини площі Шевченка також з’явиться новий світлофор, який встановлять над полосою для розвороту та дорожня розмітка зі змінами.
Паралельно з дорожніми роботами в рамках проекту буде влаштовано інженерні мережі дощової каналізації зі зливоприймальними колодязями.

rzk ploscha

Ну і звичайно, після завершення робіт з асфальтування та облаштування мереж буде відновлено благоустрій прилеглої території. Зокрема, планують замінити бортовий камінь на новий, відновити порушений в ході реконструкції перехрестя тротуар, виклавши його плиткою ФЕМ, замінити огорожу та виконати роботи з озеленення на оновленому перехресті.
Окрім того, на «Розвилці» стане світліше у темний час доби. Проект реконст­рукції перехрестя є комплексним і серед іншого передбачає реконструкцію мереж зовнішнього освітлення в межах проїздної частини. Так, буде встановлено дві додаткові опори та замінено три існуючі. Крім того, всі освітлювальні прилади оснастять LED-світильниками, які не тільки економлять електроенергію, а й дають більш яскраве світло.
Тож, активні дорожні роботи в районі площі Шевченка, які тимчасово створюють корок по Київській і викликають нарікання деяких водіїв, виконують перш за все для покращення організації дорожнього руху, а крім того зроблять історичну частину міста ще більш ошатною.

Марина Гаврилюк

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

П’ятниця, 16 квітня 2021, 10:31
Четвер, 15 квітня 2021, 15:19

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ