БРОВАРИ +6
НБУ USD 28.01

У парку «Перемога» створили функціональні локації та оголосили конкурс для підприємців

У вівторок, 2 квітня, рішенням виконавчого комітету було затверджено схему розміщення об’єктів торгівлі, сезонних об’єктів сфери послуг відпочинку та розваг для провадження підприємницької діяльності в парку «Перемоги». Тож відтепер, окрім того, що у парку з’являться додаткові розваги та послуги, розміщуватися вони будуть по всій території

За словами начальника управління економіки та інвестицій Миколи Загуменного, ідея виникла досить давно, окрім того з відповідним проханням неодноразово зверталися і самі броварчани.
«На сьогодні підприємницьку діяльність у парку здійс­нюють близько 15 суб’єктів і більшість з них знаходяться не в самому парку, а біля входу, тож основ­не скупчення людей завж­ди було на Майдані. Саме тому зараз ми розробили відповідну концепцію, якою передбачене впорядкування розміщення різноманітних атракціонів, пунктів прокату велосипедів та машинок, зон BBQ тощо по всій території парку», – зазначив Микола Загуменний.

Parkshema

Схема розміщення об`єктів торгівлі, сезонних об`єктів сфери послуг, відпочинку та розваг на території парку Перемоги в м. Бровари

Parkshema1

Окрім того, даним рішенням затверджено Положення про проведення конкурсу на надання права суб’єктам підприємницької діяльності на реалізацію своїх послуг на території парку. Кількість так званих зон, відповідно до запропонованої схеми, наразі 24, тож саме стільки підприємств отримають своє місце в парку.
При цьому, як зазначив Микола Загуменний, основним визначальним критерієм під час конкурсу буде, безперечно, ціна, яку той чи інший підприємець запропонує.
«Оплата визначена умовами конкурсу – за 20 м2 мінімальна заробітна плата, тобто 4173 грн. Зрозуміло, якщо учасник конкурсу запропонує більше, це дасть йому можливість отримати додаткові бали.
Визначальним буде також пропозиція щодо зовнішнього вигляду, адже він має бути креативний і водночас відповідати нашим вимогам щодо, наприклад, дотримання кольору. Також враховуватиметься облаштування прилеглої території», – додав Микола Загуменний.
Відповідно до рішення, конкурс проведуть 24 квітня, натомість кінцевий строк подачі документів для участі – 17 квітня.
Варто зазначити, що кількість локацій у майбутньому планують збільшити. Як зазначив начальник управління економіки та інвестицій, усе залежить від потреб мешканців і цікавих пропозицій підприємців.

Антон Романов

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

П’ятниця, 16 квітня 2021, 10:31
Четвер, 15 квітня 2021, 15:19

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ