БРОВАРИ +14
НБУ USD 27.98

«Теплиця»: місце реалізації найсміливіших ідей

«ГР» у березневому випуску 2018 року вже повідомляв своїх читачів про намір створити в місті громадський заклад соціального спрямування або іншими словами «вільний простір» для самореалізації, втілення креативних ідей та задумів. Тоді виконкомом навіть виділив під таку гарну ідею частину приміщення МКЦ «Прометей». Минув майже рік і ми вирішили дізнатись, на якому етапі зараз реалізація проекту

Спочатку була ідея

У Броварах є багато людей з цікавими ідеями та проектами, які організовують свої зустрічі у кафе чи соцмережах. Та це не завж­ди зручно, тож виникла ідея створити простір, де люди різного віку, з різними поглядами та вподобаннями могли б зустрічатися, спілкуватися, ділитись досвідом, працювати та просто відпочивати.
Сам задум та назва закладу «Теплиця» з’явились у ініціатора проекту Ольги Кунцевської ще у 2016 році. А його реалізація розпочалась у 2018-му. За цей рік вдалося зробити немало – розроблено проект закладу та складено кошторис ремонтних робіт, які зараз проходять державну експертизу. Саме бюрократичні процедури дещо затягують процес, адже лише після погодження проекту, на сесії міськради будуть виділені кош­ти і почнуться активні ремонтні роботи.

prostirteplica

Багатофункціональний простір

За задумом «Теплиця» – це сучасний громадський простір для усіх бажаючих, це не вузькопрофільний проект, як може здатися, а місце, де буде затишно і комфортно і дітям, і молоді, і, навіть людям похилого віку.
«Під час підготовчих робіт ми почали проводити опитування серед художників, креативних та ідейних людей, що потрібно зробити, яка потреба у громади. Тож, відповідно до запитів стало зрозуміло, що простір повинен містити і велику залу, на кшталт конференц-зали, і робочі місця зі столами, де люди можуть щось вивчати чи створювати, і робочий простір, і зону відпочинку», – розповідає куратор проекту Ольга Кунцевська.
Тож, наразі відомо, що «Теплиця» матиме три різні за площею та оснащенням зали, що дозволить проводити декілька заходів одночасно. Кожна зона має свою назву-заклик, тож з орієнтуванням у новому просторі буде дуже легко.
Перша зала – Мрій! Затишна зона, у якій можна розслабитися, подумати та візуалізувати свої ідеї.
Друга – Проектуй! Тут як діти, так і дорослі можуть зручно розташуватися за столами та спроектувати свої мрії. Окрім того, якщо дорослі перебувають на лекторії, то їх малеча може розважатися чи створювати щось у цій залі за прозорою стіною.
А третя зала – Реалізуй! Найбільший простір,призначений для реалізацій задумів – проектів, тренінгів, виставок, тощо.
На території «Теплиці» можна буде сконцентруватися та плідно попрацювати у зоні Коворкінгу, та й просто почитати книжку чи відпочити у Лаунж-зоні на зручних та м’яких пуфах.
До послуг відвідувачів заплановано встановити всю необхідну офісну техніку, а для комфортного перебування – облаштувати кухонну зону «Кава point».

prostirteplica1

Що там буде відбуватся?

Окрім звичних для таких закладів проектів, на кшталт тренінгів, майстер-класів, презентацій, літературних читань та хакатонів, ініціатор планує організовувати тут театральні вистави, кінопокази, виставки різного спрямування та навіть покази мод.
«Вільний простір – вільний для всіх. Хочу наголосити, що заходи будуть розраховані на будь-який вік – від малечі до найстарших. Ми хочемо зруйнувати кордон між поколіннями і зробити людей ближчими один до одного, щоб всі мали можливість поділитися досвідом, вміннями, поспілкуватися з друзями чи завести нові знайомства», – ділиться Ольга Кунцевська.
Увага! Усі броварчани можуть звернутися зі своїми пропозиціями щодо проведення, чи то відвіду­­вання заходів, які були б цікаві для них за адресою електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Поліна Заворотнюк

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ