БРОВАРИ +11
НБУ USD 27.76

Плавати раніше, аніж ходити: змагання немовлят з плавання

У неділю, 31 березня у басейні КП «ОРЦ» вперше у Броварах відбулись змагання з плавання серед немовлят «Плаваю з народ­ження». Наші журналісти відвідали цей цікавий та унікальний захід і готові поділитись враженнями та емоціями

Подія непересічна як для батьків, так і для їх малечі, тому бажаючих виявилося настільки багато, що турнір проводили у три етапи за різними віковими категоріями. У перших двох запливах брали участь немовлята віком від 2-х місяців до 2-х років, а у третьому – старші дітки від 2-х до 4-х років.

babapool

Кураторами змагань були тренери з великим досвідом  Світлана Юрченко та Світлана Долгополова, які і оцінювали маленьких учасників.
«Ми проводимо такі змагання для того, щоб наші малюки показали свої досягнення, оскільки ходять до басейну регулярно. Мета їх відвідування в першу чергу – здоров’я, загартовування та навики плавання, тож ми вірішили організувати для них спортивне свято», – розповідає інструтор з плавання Світлана Юрченко.
Малюки-учасники мали різний рівень підготовки – деякі відвідують заняття більше року, а деякі лише кілька місяців, та це не стало перепоною на шляху до яскравих вражень та прекрасних результатів. Всіх малюків готували до змагань – робили обов’язкові вправи, які потрібно було виконати за програмою турніру. Таких нормативів було 8 – плавання з нудлом, повний перекид під водою на 360о, різні види пірнання і з бортика, і з рук батьків, і найскладніше – пірнання у кільце.

babapool3

Хоча така подія переважно приносить радість батькам, бо малеча ще не усвідомлює, що відбувається, та все ж дітлахи з великою зацікавленістю та веселим сміхом брали участь у перших у своєму житті змаганнях за що й отримали нагороди та подарунки.

babapool1

«Бажаю батькам, щоб вони були сміливішими, щоб були більш усвідомленими того, що на заняттях «AQUA-BABY» вони відкриють новий світ, у якому їх діти не тільки загартуються, а й отримають позитивні емоції, спілкування, фізичний та психологічний розвиток та досвід» – зазначила Світлана Долгополова.

babapool2

Кожен бажаючий починаючи з 2-х місяців свого життя може почати відвідувати заняття «AQUA-BABY», тим більше, що є як ранкові, так і вечірні сеанси. Такі заняття націлені на оздоровлення, загартовування, виконання гімнастичних вправ, масаж водою та поборення страху. Температура води у басейні 32о–33о, заняття проходять в інтенсивному ритмі, дітки не мерзнуть, бо у басейні завжди тепло – і влітку, і взимку.

Яна Баркова

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ