БРОВАРИ +9
НБУ USD 27.96

У Броварах відкрили спортмайданчик за мільйон гривень

Для мешканців вулиці Симона Петлюри, 25 у п’ятницю, 19 жовтня, сталася приємна подія. Нарешті замість старого спортивного майданчика з’явилось нове сучасне футбольне міні-поле. На відкриття, окрім представників міської влади та депутатського корпусу, прийшли також жителі прилеглих будинків та юні спортсмени, яким пощастило першими «взяти пробу»

Проект капітального ремонту цього поля підтримали ще у 2017 році, коли активно запрацювала програма «Громадський бюджет», яка дозволяє реалізовувати за бюджетні кошти ті чи інші громадські ініціативи. Зважаючи на активну підтримку з боку громади – 202 голоси «за» реалізацію – члени координаційної ради з питань впровад­ження та реалізації Громадського бюджету цей проект також погодили. Однак, знадобився час для проектування майданчика та проходження експертизи.

footplase1

Відтак роботи по реконструкції поля розпочалися аж у червні 2018 року і тривали близько чотирьох місяців. Як зазначила начальник управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту (які були замовниками і виконавцями робіт) Світлана Решетова, сам спортмайданчик зі штучним покриттям обійшовся місту у 715 тис. грн. Ще 300 тис. грн. коштував благоустрій прилеглої території, яку облаштовували КП «Бровари-Благоустрій» та КП «ЖЕК-3». Це і доріжки з ФЕМ-плиткою, і тренажери для силових вправ, і тенісні столи. Тож загалом не реалізацію проекту знадобився понад мільйон гривень.
«Раніше це був старий майданчик засипаний великим щебенем, на якому просто ніхто не грав, тож він вже давно напрошувався на відновлення. І завдяки підтримці міського голови і депутатів цей проект вдалося нарешті реалізувати», – розповідає депутат міської ради та ініціаторка проекту Ірина Веремчук.
Натомість заступник міського голови Григорій Голубовський наголосив на тому, що привести до ладу футбольне поле вдалося в першу чергу завдяки ініціативі громади: «Вже протягом довгого часу майданчик знаходився у занедбаному стані, тож ми раді, що у нас така активна громада, яка дійсно цікавиться тим, що відбувається у місті».
Такому подарунку особливо радіють мешканці вулиці. Так, броварчанка Галина зізналася, що «на цей спортмайданчик вже просто не можна було дивитися». І приємно, що нарешті з’явилося місце, де молодь зможе займатися спортом.
На завершення юним футболістам подарували 10 м’ячів та попросили усіх «користувачів» спортивного майданчика слідкувати за порядком і берегти те, що створено за бюджетні кошти.
«Велике прохання звертати увагу і робити зауваження, якщо бачите, як хтось розкидає папірці, пляшки. Бережіть те, що у вас є. І в майбутньому звертайте увагу на те, що і як відбувається у нашому місті. Будьте активними і подавайте свої проекти на Громадський бюджет», – закликає Ірина Веремчук.
До речі майданчик – відкритий, тож кожен бажаючий має право там займатися спортом. Єдине, що на ніч він закриватиметься. Робочі години: з 7:00 до 21:30.
Тож вітаємо мешканців мікрорайону з чудовим надбанням та чекаємо втілення інших громадських проектів.

Для довідки: Громадський бюджет або бюджет участі – це демократичний процес, який дає можливість кожному мешканцю міста брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету шляхом створення своїх проектів, а також голосуванням за цікаві ідеї. Проекти, які найбільше підтримають мешканці, реалізовуються міською владою з бюджету мiста. Щодо голосування, то воно здійснюється через офіційний веб-портал Броварської міської ради (www.brovary-rada.gov.ua), шляхом заповнення електронної версії анкети для голосування або у Центрі надання адміністративних послуг Броварської міської ради за адресою: м. Бровари, вул. Гагаріна, 18 шляхом заповнення друкованої версії анкети для голосування.

Марія Мілевська

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ