БРОВАРИ +8
НБУ USD 27.96

Зима не за горами, а чи готові її зустріти наші комунальники?

Готуватися до зими підприємства житлово-комунальної сфери нашого міста починають ще з весни, під час міжопалювального сезону. 1 жовтня у малій залі Броварської міської ради відбулося засідання оперативного міського штабу з питань підготовки господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення до роботи в осінньо-зимовий період 2018–2019 років. Представники комунальних підприємств, а також відомчого житла запевнили, що станом на 1 жовтня переважну більшість запланованого вже виконано. Ну що ж, давайте перевіримо.

КП «Броваритепловодо­енергія»

Наші «тепловики» можуть похизуватися майже 100% готовністю. У літній період були виконані важливі заходи, зокрема гідравлічні випробування міських котелень, водопідігрівачів, теплових мереж та внутрішньобудинкових систем опалення, а також ревізію запірної арматури. Також проведено Державну перевірку і ремонт контрольно-вимірювальних приладів та автоматики: маномет­рів, електромагнітних манометрів, напоромірів.
Проводили також ремонтні роботи, усунено 79 поривів теплових мереж, наразі продов­жуються роботи по їх ремонту та заміні. Єдине, що сьогодні перед КП «Броваритепловодоенергія» постало таке нагальне питання, як заборгованість. Хоча, зважаючи на суму – майже 33 млн. грн. – це з дійсно можна назвати величезною проблемою.

КП «Бровари-Благоустрій»

Щодо КП «Бровари-Благоустрій», яке відповідальне за розчищеннядоріг та тротуарів на вулицях нашого міста, то, як запевняє його директор Олександр Галицький, усе йде відповідно до графіку: «Техніка готова, за виключенням двох тракторів, які до кінця тижня будуть зроблені. Також ми запаслись 2,5 т піщано-сольової суміші. Для більш сильних морозів закупили 1500 т чистої солі, тож зиму зустрінемо у повній бойовій готовності».
Хоча вони кожного року готові, але без проблем ніколи не обходиться. До того ж, кадрів у підприємства, як завжди, не вистачає. Однак Олександр Галицький запевняє, що разом із сезонними працівниками штату на зимовий період повинно вистачити. Хочеться вірити.

Комунальні ЖЕКи

Про 100% підготовку ЖЕКів міста до осінньо-зимового періоду вказують так звані паспорти готовності. Керівники звітують, що виконали утеплення дверей, замінили розбиті вікна, встановили решітки у підвалах, обстежили та усунули проблеми горищ. Це власне ті роботи, які проводяться щорічно до початку опалювального сезону відповідно до вимог. Також у цьому році для КП «ЖЕК-4» та КП «ЖЕК-5» закупляють універсальні трактори МТЗ-82 – потужну багатофункціональну техніку, яка дозволить виконувати різноманітні роботи по благоустрою територій. Гроші на техніку виділені і наразі йде процедура тендерної закупівлі, тож, як запевнили в управлінні житлово-комунального господарства, до зими обіцяють бути.

Відомче житло та ОСББ

Що стосується відомчого житла та ОСББ, картина не така втішна. Як зауважив заступник міського голови Григорій Голубовський, проблеми хоч і незнач­ні, але все ж є. І це, насамперед, пов’язано з термінами підготовки, які повин­ні були завершитись до 1 жовтня. Однак усі ці «питання» голови ОСББ та керівники приватних ЖЕКів пообіцяли вирішити в найближчий час.
Яка зима очікує нас цього року, точно не можуть сказати навіть синоптики, однак хочеться вірити, що нашим комунальникам вдасться впоратися з будь-якими погодними умовами.

Коментарі   

0 # Кульбачна Людмила 06.10.2018, 19:31
Які приготування ЖЕКами? Адреса вл.Вохнів Афганців, будинки 9,11,13,15,17 у дворі не прибирається НІКОЛИ 2 рази за сезон покосили траву і все за попередню зиму 2 рази зозчищали двір від снігу, але за прибирання прибудинкової території плата береться! Неоднорарові звернення до прибиральниці закінчуються тільки лайкою з прибираьнецею і біше нічого труби не перевіряли робітників ЖЕКу не видно вззагалі
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ