БРОВАРИ +9
НБУ USD 27.96

Народжені під грифом «талант» Юні броварчанки підкорили закордонну сцену

Таїсія Старостюк та Дарина Роман – дві неймовірно вродливі та обдаровані дівчинки, які живуть у нашому місті. Нещодавно їх дует здобув Гран Прі на міжнародному пісенному конкурсі Volare (Румунія), тому «ГР» вирішив познайомитись з дівчатами поближче

Як розповідає керівник дуету Олег Малик, вперше він побачив дівчат на одному з пісенних конкурсів в Україні, тоді й запросив їх поїхати до Румунїї та спробувати свої сили на конкурсі Volare.
«Незадовго до проведення конкурсу у дівчат виникла ідея стати дуетом. Так ми і створили проект POWER of Voice, якому вдалося з першою їх авторською піснею «Lovers of peace» взяти Гран Прі у номінації «Креатив. Авторська пісня». І це круто, дівчата тільки розпочинають свій творчий шлях, а вже досить професійно себе показали», – розповідає Олег Малик.
Конкурс Volare має кілька номінацій за різними віковими категоріями, тому Дарині Роман також вдалося взяти Гран Прі у сольному виконанні у категорії 11 років.
«Це перше Гран Прі у моєму житті і перший конкурс за межами України. Мені дуже сподобалось. До того ж, було цікаво подивитися, як проходить конкурс в іншій країні. Неймовірно позитивні емоції», – ділиться враженнями Дарина.
Натомість Таїсія Старостюк зайняла 1 місце у категорії 10 років.
«Я взагалі не очікувала. Чесно кажучи, не розраховувала навіть на ІІІ місце, адже вперше брала участь у такому масштабному конкурсі, де було стільки сильних учасників», – розповідає Таїсія.
Поки дівчата навчаються у школі, однак занять співом не лишають. Дарина говорить, що любов до пісень почалася, мабуть, ще з маминої колискової, а займатися вокалом почала в 5 років. Спочатку в колективі «Калинка», а згодом – «Акварелі». Зараз бере індивідуальні заняття з вокалу в школі «Singwell Studio».
Дарина є лауреатом багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсів. У 2017 стала лауреатом в телевізійному проекті «Фольк-music. Діти». Неабиякий досвід отримала в дитячому пісенному марафоні «Диво UA – (Народна філармонія)-2018». У цьому році на День матері народилася її перша авторська пісня «Human of the world».
Таїсія є уродженкою Донецька, але зараз разом з родиною проживає у місті Бровари. Дівчинка також має досвід участі у багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсах. Зараз навчається в Київській вокальній студії «Спів» та пише свої авторські пісні.
Та вокал не єдине захоплення дівчат, що іще раз доводить – талановита людина – талановита у всьому.
Таїсія говорить, що опановує себе у різних сферах мистецтва: хореографії, цирковій акробатиці, балеті, телезйомках і, навіть моделінгу. Є фіналісткою проекту асоціацій творчих людей «Time of changes», переможницею талант-шоу «Війна не забере твою мрію» (номінація «Акторська майстерність»), лауреат І ст. Міжнародного конкурсу-фестивалю «Європа молода».
Та все ж зізнається, що найближче до душі – мистецтво дизайну. Вона успішно представила свою роботу на конкурсі дітей-дизайнерів і стала переможницею в номінації «Авангард».
«Коли мене запитують, що б я обрала, вокал чи все таки дизайн, я завжди відповідаю, що ці сфери для мене рівноцінні і я не можу обрати щось одне», – зізнається Таїсія.
А ще Таїсія мріє відкрити власну школу творчості для дітей, де вони могли б реалізовувати свої таланти.
Дарина Роман, окрім занять вокалом, моделює фігурки з пластиліну, малює, виробляє прикраси, а також захоплюється відеоблогінгом.
«Мені подобається знімати та монтувати відео. Також я часто подорожую. На даний момент не знаю, з чим точно пов’яжу своє життя, адже поки цікавлюсь усім», – говорить Дарина.
Дарина як юна мандрівниця вже відвідала багато країн Європи та Близького Сходу. Дарина розповідає, що її підкорили Об’єднані Арабські Емірати та Оман, де вона побачила найвищу будівлю в світі – Бурдж Халіфа та Індійський океан.
Дарина та Таїсія – подруги і незважаючи на те, що навчаються у різних школах, запевняють, що це ніяк не заважає їх дівочій дружбі, і обіцяють, що іще не раз виступатимуть дуетом, адже вони, що називається, знайшли одна одну.
Дівчата ще зовсім юні, та йдуть до мрії впевненої ходою дорослої і сформованої особистості, яка точно знає, що нічного у цьому житті легко не дається. І ці перемоги лише старт в їх безперечно успішному майбутньому. Нехай їм все вдається. Бажаємо успіху!

Катерина Ставницька

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ