БРОВАРИ +1
НБУ USD 28.15

Зворушлива зустріч давніх друзів

З нагоди свята – Дня міста Бровари, у  міському Територіальному центрі соціального обслуговування, 18 вересня  відбулася особлива і по-справжньому тепла зустріч з друзями з міста-побратима Фонтене-су-Буа (Франція)

Понад 30 років місто Фонтене-су-Буа, що поблизу Парижу, підтримує теплі та дружні стосунки з Броварами. Представники Асоціації приїздили до Терцентру з самого початку його створення. На цей раз в гості завітали Президент Асоціації «Друзі Броварів» (Les amis de Brovary) Патрік Руле разом з Арно та Марі Клод та не з порожніми руками, а з подарунками.
«На обслуговуванні у нас перебуває близько 2 тисяч мешканців міста – людей похилого віку, пенсіонерів, інвалідів, які проживають самотньо та не мають працездатних дітей. Вони отримують найнеобхідніші послуги – гаряче харчування, перукарські послуги, послуги швачки з дрібного ремонту, послуги столяра, який приходить в домівку, організовуємо для своїх підопічних дозвілля. До центру приходять всі – мер міста, депутати, волонтери, благодійники і просто добрі люди та допомагають нашим підопічним», – розповідає директор центру Діана Лудченко.
На честь поважних гостей учасники ансамблю «Стежина» підготували чудові українські народні пісні, а на згадку про зустріч гостям подарували сувеніри з символікою міста та самого терцентру.
«Дякуємо за теплу зустріч! Щоб зібрати гроші, на які закуповуються продовольчі набори, ми – французькі пенсіонери – організовуємо звані тематичні вечори «Української кухні». Спочатку приходило небагато людей, наразі це більше 100 чоловік. Ми роздаємо їм запрошення за невелику плату, гості приходять, спілкуються і таким чином збираються благодійні пожертви. На день міста в травні ми виставили свій стенд, де продавали сувеніри та поробки і таким чином ми збирали кожен евроцент, щоб привезти сюди, а тут Асоціація «Надія» на чолі з президентом Ніною Момот закупили продукти, відповідно до потреб ваших підопічних. Бачити радісні очі – заохочення, стимул працювати далі і розуміти, що наша праця корисна», – поділився Патрік Руле.

fr trc

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ