БРОВАРИ +11
НБУ USD 27.76

DZIDZIO: Популярність – це велика відповідальність перед людьми»

Цьогоріч бажаним та очікуваним подарунком для усіх броварчан став виступ українського гурту «DZIDZIO». Нашим журналістам випала унікальна нагода напряму поспілкуватися з лідером гурту Михайлом Хомою

ГР: Чому саме «DZIDZIO» ?
DZIDZIO: У мене дід був поляк, Ян Казимирович. Він був ветеринаром і до нього увесь час приходили люди з багатьох сіл і шукали його, а його не було, бо він пішов десь у справах, до корови, до свині, до телятка. В той час я був на канікулах вдома в бабці і в діда, і мене питали: «Де дзідьо, де дзідзьо?». І так мені сподобалося те слово, що я став називатися DZIDZIO.

ГР: Коли Ви відчули, що прийшла популярність? Після першої ж пісні?
DZIDZIO: Відразу і раптом стати популярним не може ніхто, для цього треба щось зробити. Як я іноді кажу – треба зробити сальто і в повітрі перевзутися, якщо ти то зможеш зробити, станеш популярним. Але справа наступна – що ти з тим усім будеш робити? От як ти навчишся з цим справлятися і зрозумієш, що це велика відповідальність перш за все перед публікою, перед тими людьми, яким ти пообіцяв дарувати пісні, дарувати позитив, от тоді в тебе все вийде. Успіх здобувається дуже важко, треба багато працювати, з цим треба лягати спати, з цим треба просинатися. Треба не просто хотіти, а дуже сильно хотіти. До речі, щодо першої пісні, треба згадати… Я їх дуже багато написав, але для Дзідзьо…мабуть що «Сама-сама». Але мушу зазнатися, що ту найліпшу я ще не написав, але обов’язково напишу.

ГР: Коли Ви почали співати?
DZIDZIO: З самого дитинства я сказав собі, що буду артистом, не співаком, а саме артистом. Просто співати для мене мало, бо я люб­лю знімати і фільми, я зняв уже один великий фільм, який називається «Дзідзьо. Контра­­бас», а зараз на всю Украї­ну буду презентувати 25 жовтня «Дзідзьо. Перший раз», це про то, як я перший раз влюбився. Романтична комедія, раджу дітям, батькам, бабусям і дідусям переглянути фільм, то буде максимально гарно і по-українськи.

ГР: Хто найбільше сприяв у виборі професії?
DZIDZIО: Звичайно, моя мама. Вона завжди допомагала, в першу чергу освітою. Я коли тільки пішов до школи, мене мама відразу записала в другу школу – музичну, і я 7 років вчився на вокально-хоровому відділі музичної школи міста Новояворівськ, після того я вчився в музичному училищі на диригентському факультету у Львові, а після того пішов в університет до Києва і увесь цей час мама допомагала. Хома Галина Янівна – моя мамулічка, найкраща на землі, мамо, дякую тобі!

ГР: Як народився новий проект – мега-тур «Супер-пупер»?
DZIDZIO: Є періоди в житті артиста, в житті людини, і кожен пе­ріод відображає якийсь настрій.. От я подумав – а який у мене настрій? І на той момент настрій був супер-пупер! То так і назвав, з голови – «Супер-пупер» тур! 20 листопада, до речі, в мене день народження і я запрошую усіх в Палац спорту. Мені буде дуже приємно святкувати у приємній компанії. Тому приходьте – святкуватимемо разом!

ГР: Які у вас творчі плани на наступний рік?
DZIDZIO: Дуже масштабні, бо цього року я завершую тур «Супер-пупер», у мене починається один повнометражний фільм і ще я маю два великих секрети. То буде на всю Україну, і дуже масштабно. Я не можу покищо відкривати деталі, але якщо трохи відкрити цей секрет, то скоро ви побачите мене в одному великому шоу і ще в одному крутому телевізійному проекті, який ми задумали рік тому і я думаю, що ми його реалізуємо і він матиме величезний успіх, бо це буде прайм-тайм.

ГР: Багато артистів створюють свої власні школи, чи не було думки про таку діяльність?
DZIDZIO: Я би хотів колись організувати таку не те щоб школу, а як би правильно сказати… можливість для талановитих людей, яким можна допомогти. І повірте мені, якщо я побачу талановиту дитину, я обов’язково допоможу їй. Я завж­ди пишаюся нашими талантами, я за молодь, я за те, щоб талановиті люди мали можливість реалізувати себе.

ГР: І все-таки ближче до мети вашого візиту до нашого міста. Чи вперше ви у Броварах? Що побажаєте броварчанам?
DZIDZIO: Не вперше, але ми завжди були проїздом. Я багато чув про ваше місто, у мене багато колег з Броварів. Перед тим, як приїхати, я в інтернеті щось там почитав трохи, думаю, якщо будуть щось питати, то мати що відповісти. Але наше основне завдання – дарувати людям позитив і настрій веселий, в день свята піднімати настрій. Вітання від мене будуть найпростіші. Є речі, про які просто люди забули. Що треба зробити? В хаті відкрити кватирку і запустити чисте повітря, і не тримати зла та образ. Саме головне – до кожної справи треба дивитися згори і позитивно і це основне моє завдання. Які в мене є ключі, я не буду розказувати, але вони в мене є, щоб людей розкрити і зробити інакшими, набагато добрішими. Тож з днем народ­ження, Бровари!

Розмову вела Ольга Підлісна

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ