БРОВАРИ +6
НБУ USD 28.01

Перше вересня – це школа перше вересня – це клас! Свято, яке залишиться в пам’яті

Хоча деякі навчальні заклади провели урочисті лінійки у суботу, майже 15 тисяч  броварських  школяриків розпочали перший робочий тиждень 2018–2019 навчального року у понеділок, 3 вересня, саме зі свята Першого дзвоника. Ми побували у навчальних закладах, поспілкувалися з директорами шкіл, батьками та школярами і готові поділитися з вами емоціями та враженнями

Запрошення до Країни дитячих мрій

Просторі подвір’я броварських шкіл два рази на рік – на свята Першого та Останнього дзвоника – стають затісними для усіх, хто хоче побачити, почути, сфотографувати та запамятати свою дитину урочистою та святковою. Не винятком став і Перший дзвоник нового 2018–2019 навчального року. І хоча на лінійку, як правило, було запрошено тільки першокласників та випуск­ників, у шкільних двориках яблуку було ніде впасти. Раз по раз ведучим доводилося просити дорослих зробити декілька кроків назад, аби усі юні герої цього дня вишикувалися на лінійці.
«Першого вересня велика шкільна родина радо приймає у свої обійми майже дві тисячі першокласників, а загалом до нав­чальних закладів різних форм власності піде майже 15 тисяч дітей. Хочеться побажати кожному з них успіхів, високих досягнень та впевненості у собі!», – каже начальник управління освіти та науки Броварської міської ради Оксана Мельник.

sh

Питання від директора, флеш-моби та салют з повітряних кульок

Кожна з десяти урочистих «лінійок» мала свій неповторний настрій, особливості та «родзинки», які назавжди запам’ятаються перш за все наймолодшим школярикам. До слова, у багатьох школах проведення урочистостей погоджувалося з батьками і більшість були «за» святковий захід, але з умовою, аби це було недовго та цікаво для дітей. Тож гучних, а тим паче півгодинних промов, не було у жодній зі шкіл. Якщо на святі і були чиновники від влади чи освіти, то тільки у якості гостей. Далі – наш короткий огляд першо-, чи швидше третьовересневого настрою у Броварах.

ЗОШ №1

Найстарша школа у нашому місті радо відкрила двері для своїх вихованців. Лінійка була зовсім короткою, декілька вітальних слів від директора, яскравий танцювальний флеш-моб, квіти вчителям і – до першого уроку, який кожен вчитель проводив на свій смак – чи у формі ігрового інтерактиву, чи більш традиційно.

sh1

ЗОШ №2

Було яскраво, зворушливо та коротко. Після недовгого «офіціозу» школярі мог­ли досхочу поспілкуватися з друзями-однокласниками та педагогами, роздивитися нові підручники та поділитися враженнями від літнього відпочинку у своїх класних кімнатах.

ЗОШ №3

Найпершими на лінійці з’явилися всім знайомі герої мульфільмів – Лунтик та Динозаврик – і це був справжній сюрприз для усіх дітлахів. З їх появою шкільне подвір’я наповнилося радісними посмішками та веселим сміхом, а хвилювання малечі вмить зникло. Також на урочистій лінійці було місце і багаторічній зворушливій традиції – дарування книг. Випускники символічно передали знання першокласникам.

sh3

Гімназія ім. Степана Олійника

Запальні танцювальні флеш-моби дедалі частіше використовуються на шкільних урочистостях. Маленьких первачків вивели на шкільний двір майбутні випускники, а нині – одинадцятикласники, а там «героїв дня» чекали найдорожчі – батьки. Надзвичайно зворушливим видався спільний танець першачків із матусями. А приємним подарунком свята стали солодощі.

sh4

СЗОШ №5

Прекрасна традиція існує у спеціалізованій школі №5 – навчальний рік розпочинається не тільки з першого дзвоника, але й з шматочка запашного короваю, який дарують першокласникам, як символ залучення до затишної шкільної родини. Смак цього солодкого символу згадуватиметься потім ще довгі роки…

sh5

ЗОШ №6

Святкові урочистості тривали протягом 30 хвилин, так що нудьгувати просто не було часу. «Родзинкою» заходу стали яскраві та неперевершені хореографічні подарунки від колективу «Феєрія-денс».

СЗОШ №7

Школа цьогоріч поповнилася 253-ма першокласниками! І це, здається, логічно, адже саме 7 школа в рейтингу шкіл Київщини посідає 12 місце з 840 (!), це найкращий результат серед усіх навчальних закладів Броварів. Тож, можна впевнено сказати – навчатися в цій школі престижно. З цікавинок цього року – інтерв’ю від директора школи, яка вирішила без дов­гих промов просто поговорити з учнями про їхні плани, мрії та настрій. Вийшло дуже цікаво та у дусі Нової української школи.

sh7

НВК

Не нудьгували на лінійці і школярі Навчально-виховного комплексу. Цікаві інтерактивні ігри замість нудних та дов­гих промов – ось секрет успішного шкільного свята, а перший шкільний дзвоник діти сприйняли, як сигнал до підкорення нових, цікавих та незвіданих висот. Щасти їм у цьому!

sh8

ЗОШ №9

Патріотичні синьо-жовті повітряні кульки справжнім яскравим салютом випорснули в небо під захоплені погляди старшокласників та радісні вигуки малечі, пісню про любов до найдорожчого краю на землі – рідної країни – виконала старшокласниця, а перший дзвінок дали відразу дві пари первачків та майбутніх випускників.

ЗОШ №10

Цього року десята школа має найбільшу кількість перших класів – 9! Тож логічно, що на лінійку змогли вийти тільки вони – безперечні маленькі герої цього дня. Уся увага, усі вітання, спалахи фото- та відеокамер були тільки для них, а також для їх «класних мам». У перший день навчання кожен першокласник отримав не тільки реальний, але й символічний шоколадний учнівський квиток.

Свято, яке залишиться в пам’яті

А загалом можна сказати, що у кожній школі без винятку свято було яскравим, зворушливим, хвилюючим та, що дуже важливо, компактним. Невеличке вступне слово від ведучих, вихід першачків з букетами, повітряними кульками, а дехто – з улюб­леною іграшкою, яку ну ніяк не хочеться поки що залишати вдома, вітання від старшокласників, флеш-моби з новими друзями та батьками. У результаті – всі задіяні, діти жваві, батьки задоволені, бабусі змахують сльозу, родичі зосереджено намагаються зловити самий кращий кадр.
І насамкінець, звичайно, перший дзвоник. Маленька першокласниця «під патронатом» зосередженого 11-класника калатає золотистим дзвіночком, мелодійним переливом підхоплює мелодію дзвінок у приміщенні школи і… все! Новий, 2018–2019 нав­чальний рік оголошується розпочатим!
Будьте сильними, уважними, стриманими та наполегливими, здобувайте знання та гарні оцінки, нехай шкільне життя буде цікавим та насиченим! У добру путь, школярі-2018!

Команда «ГР»

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

П’ятниця, 16 квітня 2021, 10:31
Четвер, 15 квітня 2021, 15:19

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ