БРОВАРИ +6
НБУ USD 28.01

І проїхати, і пройти: Капітальні та поточні ремонти доріг

Хоча до кінця календарного і фінансового року ще є досить часу, вже можна підвести проміжні підсумки зробленого за три квартали 2018 року. Сьогодні ми вирішили про­аналізувати обсяги капітальних ремонтів дорожнього покриття, або простіше кажучи – які з міських доріг уже мають пристойний і для пішоходів, і для власників автомобілів, стан

Для початку нагадаємо, що вулиці та вулички Броварів можна умовно поділити на декілька типів: десь асфальту не було зроду-віку, на інших – ремонтувалося «за царя Гороха», є й такі, де покриття ремонтували наче й не так давно – років 7–10 тому, але ями такі, що у машин об днище гупає. Відповідно і ремонтні роботи по кожній категорії проводилися різними відомствами. Так ось, щодо першої групи, то раніше будівництвом нових доріг займався відділ капітального будівництва. Дуже зруйновані ремонтували підрядники з потужною технікою і такий ремонт є капітальним, а ямки, ями та ямищі «латали» працівники нашого КП «Бровари-Благоустрій», здійс­нюючи таким чином поточний ремонт дорожнього покриття.

Будівництво

Відділ капітального будівництва цьогоріч «веде» чимало об’єктів, як у стадії проектування, так і виконання будівництва. Вже спроектовані та очікують фінансування частина вул. Симоненка (від вул. Київської до вул. Ольги Кобилянської), реконструкція проїз­ної частини площі Шевченка, реконструкція шляхопроводу по вул. Олега Онікієнка, а також вул. Биківнянської.
Якщо ж говорити про конкретні роботи, то до кінця вересня мають закінчити відразу декілька вулиць – Шевельова, Чехова, Чепурного, Івана Сірка та пров. Деснянський.

«Капіталка»

Яскравим прикладом відповідального та якісного підходу до капітального ремонту дороги є оновлена вулиця Петропавлівська (донедавна Петровського), що в мікрорайоні Старий Центр. Незважаючи на вражаючу кількість каналізаційних люків, яких і перерахувати важко, пересуватися вулицею з новим покриттям, облаштованою системою водовідведення дощових та талих вод та зручними тротуарами, наразі більш ніж комфортно. Недарма ж на цей об’єкт було виділено ні багато, ні мало – 7 млн. 892 тис. грн.!

Vul1

Не менш якісно попрацювали цьогоріч ремонтники на вул. Михайла Мельника (Коккінакі). Майже 2 млн. грн., якщо бути точним – 1 млн. 903 тис. грн. – дозволили не тільки заасфальтувати дорожнє полотно, але й облаш­тувати тротуарні зони.

«На сьогодні роботи майже закінчено на вул. Зазимський Шлях (Челюскіна) та вул. Київської Русі (колишня «8 Березня»). Загалом на ці два об’єкти виділено майже 7 млн. 700 тис. грн.», – каже начальник новоствореного управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфра­­структури та транс­порту Світлана Решетова.

Vul2

Окрім того, значні обсяги робіт проведено в частині ремонту пішохідних доріжок та й суми на даний вид виділено зовсім немаленькі. Наприклад, на вул. Переяславський Шлях вже освоєно 1 млн. 393 тис. грн., а ремонт по вул. Броварської Сотні (Чкалова) коштуватиме міському бюджету 1 млн. 900 тис. грн.
«У планах на цей рік ще ремонтні роботи на пішохідних доріжках по вул. Симона Петлюри (Черняховського) від будинків 13-а, 15 та 15-а, а також від буд. Короленка, 60-б до ЗОШ №10. На ці роботи виділено 2 млн. 100 тис. грн.», – інформує Світлана Решетова.
Не можемо не згадати й масштабні ремонтні роботи по реконструкції вулиці Київської. Фактично на фінішну пряму вийшли дорожники, і вже за декілька днів ділянку центральної автомагістралі нашого міста від перехрестя з вул. Гагаріна до перехрестя з вул. Лісовою буде повністю приведено до, сподіваємося, європейського стандарту. Видозмінюються і схеми руху пішоходів, зокрема, віднедавна гострі дискусії у соцмережах викликало рішення про закриття переходу на вул. Гагаріна (напроти кафе «Камелія»), проте в основному броварчани з порозумінням ставляться до намагання влади привести до ладу міські дороги.

«Поточка»

Як ми вже і зазначали, працівники КП «Бровари-Благоустрій» виконують роботи по поточному ремонту доріг у м. Бровари. За п’ять місяців поточного року (з квітня по серпень) ямковий ремонт проведено по таких вулицях: Олега Онікієнка, Ярослава Мудрого, Гоголя, бульвар Незалежності, Січових стрільців, Сергія Москаленка, Володимира Великого, Бандери Степана, Ге­роїв УПА, Вокзальна, Чернишевського, Пушкіна, Переяславський шлях, Дорошенка, Білана Олександра, Старотроїцька, Євгенія Зеленського. Також підправили міжбудинковий проїзд до житлового будинку 8-а по вул. Сергія Москаленка , а окрім того до 1 вересня були виконані ремонти під’їздних шляхів до шкіл №3, 5, 7, 6, 8, 10.
До кінця року ще є час, а отже, список може бути продовжено. В усякому разі, дуже на це сподіваємося.

Наталія Байдецька

Коментарі   

0 # Ольга 08.09.2018, 10:38
Здравствуйте, а переулок Есенина в районе Автошкола стоит в планах мэрии? В 1991 году засыпали щебнем дорогу и Все! Теперь уже ни щебня, ни асфальта— песок. А зимой так снегом заносит, что ни скорая ни пожарка проехать не могут. Да еще от гаражей воинской части глыбы отваливаются прям на дорогу—убить или покалечить могут, но на нас почему то властям города .....
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

П’ятниця, 16 квітня 2021, 10:31
Четвер, 15 квітня 2021, 15:19

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ