БРОВАРИ +11
НБУ USD 27.76

Якщо броварчани не їдуть у філармонію, філармонія приїде у Бровари

Не кожен, хто бажає, на сьогодні має можливість відвідувати концертні майданчики, у багатьох бракує часу, можливості  чи фінансів, щоб поїхати до Національної опери України та подивитися на виступи кращих діячів культури та мистецтва, таких як, наприклад, Націо­­нальний хор ім. Григорія Верьовки або Національний ансамбль танцю ім. Павла Вірського.

«У Броварах заходи культури вже стали звичні, ми звикли, що вони робляться силами талановитих дітей, художніми колективами, але це більш цікаво дітлахам, їх батькам та друзям-прихильникам. Та городянам, у яких малеча вже давно виросла, а вони ще не похилого віку, такі виступи не так цікаві. Народна філармонія – це проект, націлений на людей будь-якого віку і перш за все має мистецько-просвітницьку мету», – каже Наталя Багмут, голова ГО «Броварська мистецька агенція».

За задумом ініціаторів проекту, «Броварська народна філармонія» – це, насамперед, можливість ознайомити широку аудиторію броварської громади з кращими зразками української національної культури та мистецтва. Усі вікові категорії мешканців міста зможуть доторкнутися до музичного, вокального, хореографічного та театрального мистецтв. І що досить важливо – абсолютно безкоштовно.
Планується хоча б раз на місяць, щоб на відкритих концертних майданчиках Броварів, а також у МКЦ «Прометей», відбувалися національні мистецькі заходи, концерти, бенефіси, спектаклі та естрадні шоу.
«Броварська народна філармонія не є комерційним проектом. Буде створена петиція на офіційному інтернет-голосуванні. Це проект, який би хотілося, аби підтримала громада, мешканці нашого міста, так як на це потрібне фінансування з бюджету участі. Звичайно, за кожен виступ артисти отримують зарплату, тому гроші з громадського бюд­жету – це офіційна оплата їх праці, а для глядачів – це безкоштовна можливість доторкнутися до найкращих творів у виконанні прославлених колективів та виконавців» – пояснює Наталя Багмут.
Чи знайде підтримку у броварчан ініціатива плекання любові до народного мистецтва, до фолькльору, до української пісні та танцю, дізнаємося вже зовсім скоро.

Світлана Бевз

Коментарі   

0 # Наталья 21.06.2018, 00:47
підтримку броварчани дадуть, особливо старше покоління, але не всі спроможні в електронному вигляді. Експеримент в тому році було зроблено: в Прометеї виступали бандуристи, дуже чудовий концерт- зал був повний і всі вдячні до цього часу запитують, коли ще буде?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ