БРОВАРИ +18
НБУ USD 27.63

«Ангел добра» оселився у Броварах

20 березня у столиці відбулося підведення підсумків та нагород­ження переможців Регіонального конкурсу «Благодійна Київ­­­щина» у рамках Всеукраїнської акції «Благодійна Україна»

На Київщині регіональний конкурс проводить Асоціація благодійників спільно з членами Асоціа­ції та партнерами в області. Для організації регіонального конкурсу були сформовані керівні органи. Регіональний оргкомітет очолив Почесний президент громадської організації «Творці історії» Дмитро Костирко, в оргкомітет увійшли Анна Ісламова та Олена Костирко; головою Наглядової ради регіонального конкурсу стала голова ГО «Розвиток» Ірина Борзова, у Наглядовій раді: Володимир Демчак та Дмит­ро Капустін; Ділову Раду очолила видавець People IN, телеведуча Анастасія Рагімова; голова Медіа-ради – ведуча телеканалу ZIK Лейла Мамедова.

«Конкурс «Благодійна Україна» – це шанс вшанувати благодійників. Метою конкурсу є відзначення кращих українських благодійників і найбільш ефективних доброчинних ініціатив у сфері бізнесу, освіти, культури, медицини, соціальній та медійній галузі, тощо. Є й індивідуальні номінації конкурсу: народний благодійник, благодійність у медіа та допомога з-за кордону», – кажуть організатори.
Цьогоріч у номінації «Благодійна акція» перемогу отримала добре відома у Броварах організація – Благодійний фонд допомоги онкохворим «Інна».
«Враження надзвичайні! Звичайно, ми працюємо не заради нагород чи якихось відзнак, але, безперечно, приємно, що наша діяльність не залишилася поза увагою на такому високому рівні. Хочу відзначити, що ця нагорода – це визнання діяльності усього міста, кожного з благодійників, хто надає допомогу підопічним нашого фонду. Тільки разом ми можемо підтримати людей, які у важкий період боротьби з хворобою потребують і фінансової, і моральної, і духовної, і правової допомоги. Тому ми дуже вдячні кожному, хто навіть «краплею в морі» допомагає зменшити море страждань та болю», – каже засновник Благодійного фонду «Інна» Віталій Чучеров.
Нагорода конкурсу «Благодійна Україна» – благодійний «Оскар» – унікальна бурштинова статуетка «Ангел добра» – вже стала синонімом благодійності в Україні. Відтепер унікальний символ прикриватиме своїми крильцями благодійників Броварів. І віримо, що цьогорічне визнання сподвижницької діяльності Благодійного фонду «Інна» значно розширить коло меценатів, а підопічні «Інни» матимуть ще не один привід для позитивних емоцій.

Ярина Вишневецька

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Четвер, 15 квітня 2021, 10:43

Останні статті

Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ