БРОВАРИ -1
НБУ USD 28.16

Готуй «шубу» влітку

Ні, мова не про улюблений новорічний салатик і навіть не про мрію багатьох жінок. «Громадський Ревізор» продовжує цикл статей про плани на рік щодо капітальних ремонтів на об’єктах житлового фонду. Йдеться про «одяг» для багатоповерхівок.

Зважаючи, що скарг на те, що стіни промерзають, а потім покриваються вологою та зеленою пліснявою, а зі шпарин немилосердно дме, щороку надходить досить багато.
У Програмі капітального ремонту, утримання об’єктів житлового фонду та благоустрою на 2017–2021 роки на необхідне утеплення фасадів та герметизацію швів заплановано понад 2,3 млн. грн., зокрема, на утеп­лення – 1 млн. 360 тис. грн., а на герметизацію – 965 тис. грн.
Відразу зазначимо, що не всі ці кошти будуть використані на безпосередньо виконання робіт з утеплення та герметизації. Більшу частину буде витрачено на проектування нових об’єктів, адже будь-які роботи за бюджетні кошти мають проводитися за відповідним проектом.
Активні ремонти розпочнуться вже зовсім скоро, за сприятливих погодних умов, але тільки за тими адресами, де вже є виготовлені в минулому році проекти та виділено кошти на роботи. Усі інші – у процесі проектування і приступити до утеплення вашого будинку підрядники зможуть цьогоріч трохи згодом. Тому будьте уважні, вивчаючи таб­лиці, наведені нижче.

Ярина Вишневецька

yttab

yttab1

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ