БРОВАРИ -3
НБУ USD 27.71

З весною в серці…

Напередодні чудового весняного свята просторий Концерт-хол «Терміналу» розквітає усмішками та наповнюється поважною пуб­лікою. «Весняний бал» збирає у дружнє коло милих леді та статних кавалерів. Саме такий захід цьогоріч відбувся 6 березня

Пенсія – не найкраща пора для переважної більшості українців. Безгрошів’я, відчуття самотності та непотрібності накриває з головою. Якщо діти далеко, онуки тільки на канікули навідуються, що залишається? Телевізор та улюблений кіт на дивані…
Але ветерани праці Броварів мають унікальну можливість розвіяти сірі пенсійні будні принаймні тричі на рік. Весняний, осінній та зимовий бали для людей поважного віку вже стали доброю традицією у нашому місті. Організаторами виступає ГО «Броварська мистецька агенція» спільно з Товариством Червоного Хреста.
«Ми щасливі сьогодні бачити у залі таку поважну публіку. Вони всі надзвичайно гарні, святкові та урочисті. Такі бали – це найменше, чим ми можемо віддячити людям, які нас вчили, лікували, які будували наше місто та захищали країну у свій час. Зараз вони на заслуженому відпочинку, але все так же молоді душею, їм все так же потрібна увага та можливість спілкування», – каже голова ГО «Броварська мистецька агенція» Наталя Багмут.
До речі, перший у цьому році бал є насправді вже сьомим від заснування мистецького проекту. Як правило, на початку концертної програми присутніх у залі, а в їх особі усіх ветеранів Броварів, вітає міський голова. Не став винятком і цьогорічний «Весняний бал».
«Я хотів би щиро привітати кожного з вас, а особливо наших прекрасних жінок, з весною! Нехай сонце світить не тільки у вікно, але й у душі кожного з вас, на обличчі розквітають посмішки, а настрій завжди буде піднесеним!», – побажав Ігор Сапожко.
Після такого короткого «офіціозу» свято продовжилося чудовою концертною програмою, яку сформували яскраві та неповторні номери від народних художніх колективів Броварів, учасниками яких є такі ж ветерани, активні пенсіонери. Це прославлений народний театр танцю «Пані Броварчанка», вокальні ансамблі та гурти «Сузір’я», «Родина», «Рідна пісня», хореографічний ансамбль «Черевички», а також ціла плеяда вокалістів.
«Дуже вдячна за запрошення! Я була на такому балу минулого року в парку Перемога, коли можна було потанцювати прямо на вулиці. Ви знаєте, в мене аж здоров’я прибавилося! Це дуже потрібно нам, щоб не відчувати себе забутими і нікому не потрібними… якби була можливість, то хай частіше проводили б!», – каже Валентина Семенівна.
Неначе почувши побажання поважних гостей, організатори оголосили чудову звістку. З 1 червня танцювальні бали для людей поважного віку будуть проводитися щотижня і кожен, хто бажає, зможе закружляти у вальсі чи потанцювати під запальні мелодії років своєї молодості. Попередньо перший великий Літній бал планується на суботу, 2 червня. Місце проведення – «шайба» у парку Перемоги. Отож, готуйте зручне взуття, бальні сукні, фраки та «метелики»! І слідкуйте за нашими анонсами.

Ярина Вишневецька

221

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ