БРОВАРИ -9
НБУ USD 28.05

Свято жіноцтва, парад квітів та позитивних емоцій…

Саме під таким девізом у понеділок, 5 березня, Територіальний центр соціального обслуговування населення вітав своїх підопічних з Міжнародним жіночим днем

Традиційні урочистості з нагоди свята відбулися у приміщенні Терцентру. Протягом півтори години мистецькі колективи МКЦ «Прометей» спільно з міським клубом радували жінок своєю творчістю.
Як зізнається директор Територіального центру Діана Лудченко, винуватиці свята були по-справжньому задоволені: «Це традиційні урочистості для жінок, які перебувають у нас на обліку. На превеликий жаль, їм довелося багато працювати у своєму житті і тепер, маючи великий трудовий стаж, вони потрапили у категорію соціально-незахищених. І для них таке дійство це справді свято, вони були щасливі».
Своє спілкування гості свята продовжили за урочистим столом, який підготували спеціально для них представники ветерансь­кої організації міста.
На святі були присутні 50 підопічних Терцентру. Зважаючи на складні погодні умови, цьогоріч було організовано підвіз підопічних закладу, які мали бажання, однак не мали можливості самостійно дістатися на концерт. Кожна жінка по завершенні свята отримала білосніжний букет квітів.

Катерина Ставицька

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ