БРОВАРИ +14
НБУ USD 27.98

У когось «яблоки на снегу», а у нас тюльпани!

Напередодні 8 березня кожен чоловік намагається здивувати або ту єдину, або ж навпаки, якомога більшу кількість жінок. Останнє, безперечно, вдалося місцевим «благоустрієвцям». На гірці біля озера прямо на сніговому полотні розквітли… тюльпани! Щоправда, намальовані. Хоча ефект не гірший, ніж від малюнку на полотні чи папері

Зазначмо, що такий сніговий живопис – це не просто творчі пориви, це чудова ідея директора КП «Бровари-Благоустрій» Анд­рія Василенка у такий спосіб привітати жіноцтво Броварів зі святом 8 березня.
«Сьогодні свято 8 березня і от ми вирішили у такий спосіб привітати усіх наших дорогих жінок. Усім міцного здоров’я, благополуччя в сім’ях і жіночого щастя», – бажає Андрій Андрійович.
Таку ж картину з квітів працівники комунального підприємства створили і на схилі першого шляхопроводу. Як зауважив директор КП «Бровари-Благоустрій», задля безпеки фарби використовували натуральні – холі.
Квіти видно ще біля самісінького входу до парку. Броварчанка Ірина, зізнається, що була дійсно приємно вражена таким сюрпризом: «Мені дуже сподобалася ідея. Подарунок справді приємний, радує око. Тим паче, що нам, жінкам, так хочеться весни!».
Згодом квіти на снігу розквітли на шляхо­проводі біля стадіону «Спартак» та біля МКЦ «Прометей». Поглянути на цей шедевр приїжджали навіть гості зі столиці.
Комунальники цього року справді здивували та приємно вразили, однак на жаль, не всі такі старання оцінили. На прохання не псувати створений ними «квітковий пейзаж», дехто з броварчанок виступив зі славнозвісним #яжемать. І то не важливо, що поряд є іще гірки, на яких можна катати свою малечу на санках: я же мать – дитина хоче, значить нехай.
«Ми дійсно дуже старалися, і хотілося б, щоб броварчани милувалися сніговими квітами здалеку і не руйнувати те, що ми для них подарували», – каже керівник «Благоустрою».
Сподіваємося, що нас почують. У світі, насправді, не так багато прекрасного і не так багато людей, котрі це прекрасне готові дарувати. Давайте цінувати труд і старання одне одного.

Антон Романов

Flo2

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ