БРОВАРИ +11
НБУ USD 27.76

А жінка в світ приходить для любові…

У міському культурному центрі «Прометей» 7 березня відбулася концертна програма, присвячена Міжнародному жіночому дню.

Здається, навіть найзапекліші супротивники цього свята не могли не оцінити такий захід. Адже це так приємно, коли до вас звертаються зі словами подяки і захоплення, коли для вас свої проникливі номери старанно готують діти, коли вам співають пісень, дарують цілі масштабні хореографічні постановки, зізнаються у любові та повазі...
Зал був вщент повний. Усі жінки ошатні, красиві і, в кінцевому результаті – щасливі.
«Ми у невідплатному боргу перед нашими дорогими жінками, за вашу невтомну працю, за турботу та піклування про наших дітей, за те, що так підтримуєте нас, чоловіків, у непрості хвилини. Здоров’я вам, успіхів, поваги та любові не тільки 8 березня, а й повсякчас», – щиро звернувся до присутніх у залі міський голова Ігор Сапожко.
Радували глядачів своїми виступами Камерний оркестр дитячої музичної школи, хореографічні колективи «Феєрія», «Оксамит», «Пані Броварчанка», «Черевички», «Каприз», «Альтаїр». Красиві костюми, професійно підготовлені номери – усе в цей було лише для прекрасної половини людства.
Тож, щоб там не говорили, скільки б разів не казали, що такого свята вже не існує, 8 березня – це наш день, дівчата, і це аксіома!


Катерина Ставицька

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ