БРОВАРИ +10
НБУ USD 27.61

Романтичний подарунок жінкам Броварів

Його називають найвідомішим романтиком та найкрасивішим чоловіком нашої країни за версією всеукраїнської премії «Viva! Найкрасивіші». Він – феномен української сцени, суддя телеконкурсу «Х-фактор», мегапопулярний виконавець Олег Винник. І він у Броварах, 7 та 8 березня, на Льодовій арені «Терміналу»! Майже фантастика!

Концерт улюбленця прекрасної половини людства було заплановано саме на 8 березня, як чудовий сюрприз, прекрасний подарунок поціновувачкам його таланту. Для багатьох жінок квиток на концерт Олега Винника дорожчий, ніж коштовне каміння. Правда!

«Ви навіть не уявляєте, скільки емоцій було у моєї дружини, коли я проговорився, що на 8 березня підготував їй незвичайний сюрприз. Коли вона дізналася, що це за подарунок, ледве з ніг мене не збила, я навіть ревнувати до Олега почав!», – сміється Олексій, а дружина Аліна поряд світиться щасливою посмішкою.

Зважаючи на те, що квитки на концерт Олега Винника у Броварах було розкуплено вмить, організатори прийняли рішення провести не один, а відразу два святкових шоу на Льодовій арені. До речі, популярний виконавець не вперше виступатиме у Броварах. У грудні 2017 року у тому ж таки «Терміналі», Олег зібрав аудиторію у понад 4,5 тисяч шанувальників!
Окрім неповторного світлового шоу, потужного звучання та неймовірної харизми виконавця, глядачі, а надто представниці прекрасної статі, мали незвичний подарунок від свого кумира. Справа тому, що напередодні шоу організатори надали можливість шанувальницям виконати всі свої музичні забаганки та створити власний трек-лист композицій, які вони хочуть почути у живому виконанні Олега Винника. Експеримент виявився дуже вдалим, адже що може бути краще – весна, квіти, прекрасна музика, та ще й на твоє прохання співає сам Олег Винник! Ефект неймовірний!
Та й це не всі сюрпризи для броварського жіноцтва: саме 8-го березня до глядацької аудиторії приєднались 61 представниця прекрасної статі, кому квитки на концерт Олег Винник презентував у якості подарунка. Це дружини загиблих героїв АТО, дружини ветеранів АТО, багатодітні мами, жінки, котрі як ніхто заслуговують на шану та повагу.

vinnik1

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Четвер, 15 квітня 2021, 10:43
Вівторок, 30 березня 2021, 13:29

Останні статті

П’ятниця, 14 травня 2021, 17:16
Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ