БРОВАРИ +4
НБУ USD 27.93

Хто святкує, хто лікує. У вихідні та святкові дні амбулаторії сімейної медицини працюватимуть у звичайному режимі

Вихідний день для українця наче ковток цілющої води, щось дуже приємне і багатообіцяюче. А от коли на твою долю випадає цілих 4 вихідних, так взагалі починаєш губитися між варіантами, як і де їх краще провести. І якщо хтось не може визначитися між кіно, теат­­ром та бабусиними пиріжками, то дехто цього вибору, на жаль, взагалі не має. Мова йде про наших лікарів

Відповідне оголошення розмістили на офіційному порталі Броварської міської ради. У повідомленні зазначено, що у святкові дні з 8 по 11 березня сімейні лікарі та дільничні терапевти амбулаторій первинної ланки медицини працюватимуть за звичним (щотижневим) графіком. Тобто, 8 і 11 березня – вихідні дні для усіх, але черговий лікар прийматиме пацієнтів у приймальному відділенні Броварської центральної районної лікарні (вул. Шевченка, 14).
Вже 9 і 10 березня амбулаторії міста працюватимуть за звичним графіком, тобто з 8:00 до 17:00.
Як зізнається головний лікар Броварського центру первинної медико-санітарної допомоги Ігор Кравцов, лікарям до такого режиму не звикати: «Такого поняття, як вихідні, у нас немає. Люди ж не обирають, коли їм хворіти. Ми працюємо у звичному режимі. До того ж, обираючи фах, наші лікарі знали, на що йдуть. Тому це сприймається як норма, як наш обов’язок – надавати допомогу людям при першій же потребі».
Що ж, виявляється, що Клятва Гіппократа – це не така вже й вигадка. Принаймні працювати без вихідних – важко. І хоч як це не банально, все ж напишу, лікар це не професія, це покликання.
Вдвічі приємніше, що броварчанам не доведеться у разі «вдалих вихідних» гадати, куди податися. Хоча краще, аби все обійшлося розсолом та аспірином.

Антон Романов

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ