БРОВАРИ +9
НБУ USD 27.96

15 броварських школярів проведуть літні канікули у США

Таку пропозицію мерія нашого міста отримала від міста-побратима Такома (штат Вашингтон), угоду про дружні відносини та співробітництво з якими було підписано ще у серпні минулого року.

Як зазначила заступник міського голови Лариса Виноградова, говорити про щось конкретно поки зарано, адже списки наразі лише формуються. Однак, попередньо стало відомо, що однією з основних умов, яку висуває керівництво Такоми, є обмеження дітей за віком. Якщо раніше планували, що це будуть старшокласники 16–17-років, то тепер американці запрошують дітей віком від 8 до 15 років.
Окрім того, це мають бути діти, які потребують особливої уваги та підтримки, наприклад, діти-сироти, діти, позбавлені батьківської опіки та діти загиб­лих учасників АТО. За попередніми даними, така оздоровча поїздка триватиме цілих 30 днів.
Хто супроводжуватиме дітей у дорозі, поки невідомо. Однак, планується, що проживати броварчани будуть у родинах. Погодьтесь, чудова можливість познайомитись з щоденним побутом та традиціями американців. До того ж у користі такої подорожі сумніватися точно не варто: окрім висококласного відпочинку, це хороша можливість підтягнути свій рівень з English та подолати розмовний бар’єр.

Марія Мілевська

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ