БРОВАРИ +13
НБУ USD 27.98

Вулиці Броварів будуть пилососити

Оновлення техніки КП «Бро­вари-Благоустрій» – справа вдячна у будь-якому сенсі.

Адже з осучасненням технічного парку поліпшується і якість проведення робіт, і людям працювати приємно та легко не на старих «консервних банках», а мати справу з дійсно класною технікою.
Хоч наразі не дуже в це віриться, але вже зовсім скоро зима здасть свої позиції і почнеться активна робота у парках та скверах нашого міста.
«На розгляд депутатів було винесено питання, яке ініціював наш міський голова, про придбання так званої підмітально-прибиральної машини Schmidt, що може значно полегшити нам роботу, Таким чином вивільниться ручний труд та прискориться процес прибирання парків та скверів, яких у нас немало – парк Перемоги, парк Шевченка, сквер «Юність», Алея кохання, парк «Приозерний», сквер на Торгмаші, скоро нам передають сквер на Симоненка, та й по Незалежності доріжки з ФЕМів також буде зручно прибирати такою технікою», – ділиться планами директор КП «Бровари-Благоустрій» Андрій Василенко.
І хоча на придбання такої чудо-техніки виділено 1,5 млн. грн., купити поки що можна тільки бувший у використанні вуличний пристрій, адже нова машина коштує близько 4,5 млн. грн.

«У Житомирі є організація, яка може надати таку техніку. Ми хочемо поїхати туди, подивитися, якщо нас влаштує стан механізму, будемо купувати, опробуємо у нас в місті, а тоді вже будемо просити грошей на новий», – каже керівник «Благоустрою».

Мирослава Соколенко

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ