БРОВАРИ +20
НБУ USD 27.76

Комунальну техніку обладнають GPS

Сніг не чищений, води по кісточки, ніхто не відкачує, лампочки на ліхтарях ніхто роками не оновлював – ці та багато інших претензій чують чи не щодня наші комунальники. У відповідь мешканці отримують заперечення – та ні! Була ж у вас снігоприбиральна техніка, працювала помпа, ліхтарі мінялися тиждень тому! І так безкінечно дискутують.

Однак, як стверджує керівник КП «Бровари-Благоустрій» Андрій Василенко, вже зовсім скоро будь-хто з мешканців у цілодобовому режимі он-лайн зможе відстежувати роботу техніки ввіреного йому підприємства. Для цього 20 одиниць технічного складу «Благоустрою» облаштовуються GPS-навігаторами.
«Для того, щоб покращити роботу підприємства, було вирішено поставити GPS-наві­­гатори. Це дасть можливість і керівнику підприємства постійно відслідковувати, де «ходять» машини, який розхід палива, та й у населення зніме напругу, адже люди будуть бачити, де зараз працює техніка, зникнуть сумніви і питання чи дійсно ми працюємо цілодобово, можна буде у будь-який час зайти і подивитися», – каже Андрій Василенко.
GPS-навігатори на сьогодні вже встановлені на 10 одиницях техніки, протягом тижня ще 10 машин будуть обладнані такою системою, а там і он-лайн відстеження запрацює. До речі, придбання, установка та підключення GPS-навігатора на одну машину коштує близько 10 тис. грн. Під контроль потрап­ляє вся снігоприбиральна техніка, сміттєвози та дві вишки дільниці «Міськсвітло».

Ярина Вишневецька

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Вівторок, 30 березня 2021, 15:21
Четвер, 15 квітня 2021, 10:43

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ