БРОВАРИ -7
НБУ USD 28.2

«Меленький принц» у виконанні юних акторів

Минулої суботи, 3 березня, на сцені Броварської міської дитячої школи мистецтв відбувалося дещо неймовірне.Перша Справжня Театральна студія на чолі з керівником Іриною Кирилюк та режисером Дар’єю Деркач представили глядачам виставу «Принц з Маленької планети».

 «Для нашого спектаклю ми взяли мотиви відомої повісті-казки Антуана де-Сент Екзюпері «Маленький Принц», проте трактовка у нас дещо інша. Наш Маленький Принц не подорожує планетами, він переїздить в інше місто. Це історія про хлопчиками, котрому постійно доводиться стикатися з дорослими у своєму новому місті, - зазначає Ірина Кирилюк.– Ми хотіли показати, як дитина сприймає дорослих, котрі під величезним шаром постійних турбот часто не помічають всього прекрасного, що відбувається навколо».

Окрім того, що спектакль був насичений глибокими хореографічно-пластичними номерами, складно не відмітити надзвичайно високий рівень акторської майстерності вихованців студії. Ролі втілювали в життя діти віком від 7 до 14 років і це вражає. Як зізнається керівник Театральної студії, підготовка до такого масштабного повноцінного спектаклю займає близько двох з половиною місяців. Чудово зі своєю головною роллю справився і головний герой спектаклю, котрого зіграв Олександр Василенко.

«Ми дуже обережно і прискіпливо підходимо до вибору акторів і їх персонажів. Це багатошаровий процес, котрий вимагає багато часу і зусиль. До того ж ми ніколи не забороняємо, а скоріше стимулюємо наших вихованців не боятися додавати щось своє під час виступу. Мабуть тому, кожного разу один і той же спектакль може виглядати якось по-різному, зі своєю родзинкою», - зазначила Ірина Кирилюк.

Досить цікаво було спостерігати, як діти втілювали карикатурні образи дорослих такими, якими вони їх бачать у житті. До того ж дуже тепло на постанову реагував зал.

Ірина Кирилюк зізналася, що це був своєрідний передпрем’єрний показ і з цією виставою вони планують їхати на фестиваль Українського аматорського театру, де вони обов’язково себе покажуть.

Марія Мілевська

mp

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ