БРОВАРИ +10
НБУ USD 27.96

КАПРЕМОНТИ-2018: ОНОВЛЕННЯ «ГОЛОВНИХ УБОРІВ» ЖИТЛОВОГО ФОНДУ

«Громадський Ревізор» починає знайомити наших читачів з планами управління житлово-комунального господарства на поточний рік. Сьогодні мова піде про капітальні ремонти дахів

«Декілька об’єктів перейшли автоматично з минулого року, оскільки роботу, наприклад, було розпочато восени, але погодні умови вже не дозволили закінчити, або ж практично дах готовий, але не зданий, чи залишились дрібні якісь доопрацювання. Таких об’єктів ми маємо 8, усі інші – а їх 22 – абсолютно нові, на них виділено кошти на проведення проектних робіт. Маємо надію, що у квітні ми вийдемо з експертизи з даними проектами і відразу зможемо оголошувати тендер на визначення виконавця та приступати до ремонтних робіт», – каже начальник управління житлово-комунального господарства Світлана Решетова. 

Як зауважили в управлінні ЖКГ, заплановані ремонти м’яких покрівель у 2017 році встигли провести у повному обсязі, тому всі об’єкти, які є у списку на поточний рік, наразі проходять стадію проектування.
Загалом же на капітальні ремонти шатрових дахів та м’яких покрівель поки що виділено 2 млн. 780 тис. грн. Дана цифра, звичайно, буде збільшуватися, адже гроші на виконання робіт будуть виділені тільки після розробки проектів та проход­ження експертизи вже з конкретними сумами по кожному з будинків. А поки що картина така (див. таблички).

Ярина Вишневецька

Kapitalremont1

Kapitalremont

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ