БРОВАРИ +8
НБУ USD 27.96

Дев’ять родин отримали ключі від квартир

«Квартирне питання» залишається для багатьох мешканців нашого міста проблемою №1. Адже з кожним роком черга городян, що потребують поліпшення житлових умов, на жаль, не зменшується. Тим радісніше розповідати про щасливих людей, які дочекалися власного житла, та ще й в сучасних новобудовах

Для дев’яти броварських родин лютий 2018 року став визначним періодом у житті. Адже після надто довгого періоду очікування, після майже втраченої надії на власне житло, незабутня подія таки сталася. Завдяки спільній діяльності міської влади та забудовників, стають можливими ось такі щасливі моменти в житті людей.
У кожної з родин своя історія, у кожного свій непростий шлях. Але прізвище Героя України Антоніни Дворянець відоме далеко за межа­­ми нашого міста. Родина загиблої під час Революції Гідності нарешті дочекалася радісної події. Двокімнатна квартира в одній з міських новобудов відтепер належить дітям та онукам броварчанки.
Ще три квартири, одна з яких належить до фонду тимчасового проживання, отримали працівники освітньої сфери Броварів. Понад 30 років у черзі… і нарешті омріяне житло. Ключі та ордери на квартири педагогам без телекамер та фото­корів вручив міський голова Ігор Сапожко, бажаючи тепла та затишку у кожній оселі.
22 лютого на початку робочої оперативної наради у центральній районній лікарні було вручено ордери на дві квартири медичним працівникам.
«Практично щороку ми маємо вагому підтримку від міської влади, поступово отримують власне житло співробітники нашої лікарні, таким чином вивільняються місця у гуртожитку медичних працівників і ми можемо надати кімнати молодим спеціалістам, яких дуже чекаємо у нас в колективі. Люди багато років стояли на черзі, проживали у гуртожитку, тепер отримують ключі від квартир у цент­рі міста. Ми взагалі дуже вдячні місцевій владі за те, що знаючи наші проблеми, ніколи ні в чому лікарні не відмовляють. І ремонти, і обладнання, і закупівля медпрепаратів – все завжди вирішується позитивно», – каже головний лікар БЦРЛ Валентин Багнюк.
У свою чергу, вітаючи новоселів зі щасливою подією в їх житті, міський голова запевнив медиків, що їхня галузь залишається пріоритетною, адже здоров’я та життя – то найцінніше та найдорожче для кожної людини.
«Я щиро вітаю лікарів, які сьогодні отримують житло, бажаю миру, тепла та благополуччя у кожній новій оселі, а усьому колективу лікарні хочу висловити подяку за роботу і сподіваюся, що ще не раз ми завітаємо до вас з такою приємною мі­сією», – сказав, звертаючись до медиків, Ігор Сапожко.
Кардіолог БЦРЛ Інна Анатоліїв­на Рудницька 23 роки працює у лікарні, увесь цей час проживала у гуртожитку, стояла на квартирній черзі. Останнім часом родині особливо важко.
«Після операції чоловік, інвалід І групи, взагалі не має можливості виходити на вулицю, адже ми живемо на 5 поверсі гуртожитку. З травня минулого року він взагалі не виходив з кімнати, це дуже важко. І повірте, те, що сталося таке чудо, по іншому я назвати не можу цю подію, це таке щастя, словами не передати! Адже тепер ми маємо можливість жити у новій квартирі, а там же ліфт, будемо спускатися і гуляти по землі…», – зі сльозами на очах каже пані Інна.
Поліна Петрівна – щаслива власниця другої квартири – працює у лікарні з 1979 року і увесь цей час сподівалася на поліпшення житлових умов.
«Уся моя родина дуже вдячна і міському голові, і головному лікарю, і начальнику житлового відділу, що пройнялися нашими проблемами, що турбуються за нас, бюджетників – і медиків, і вчителів, і по мірі можливості роблять ось такі добрі справи. Дякую усім!», – схвильовано каже пані Поліна.
Також квартири отримали співробітник поліції, щоправда у якості службового житла, член спілки ветеранів Афганістану та ліквідатор аварії на ЧАЕС.
Вітаємо новоселів і бажаємо усім нам, щоб таких щасливих моментів та радісних звісток у нашому місті було якомога більше.

Ольга Підлісна

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ