БРОВАРИ +10
НБУ USD 27.61

І буде світло.На вул. Київській нарешті зроблять освітлення

Реконструкція Київської – магістральної вулиці державного значення – триває вже не один рік. Розширення дорожнього полотна, облаштування додаткової смуги руху, впорядкування старих та облаштування нових заїзних «кишень» для громадського транспорту – водії одразу відчули на собі усі переваги таких змін

Зараз закінчують реконструкцію другої черги, а саме відрізка, котрий тягнеться від площі Шевченка і до перетину з вул. Гагаріна. Саме на цій частині протяжністю у 2200 м відсутнє освітлення.

Освітленню бути

Скарг з цього приводу до редакції «ГР», повірте, надходило чимало. До того ж ДТП на даному відрізку дороги останнім часом також почастішали. Чи є цьому причина відсутність освітлення, чи все ж винуватцями є самі водії, котрі порушують правила дорожнього руху, сказати важко. Але погодьтеся, магістраль державного значення і без освітлення, і ще й без розмітки – це якось неправильно.
З цим питанням журналісти «ГР» звернулися до начальника відділу капітального будівництва Людмили Павлик, яка повідомила, що хвилюватися немає про що: опори для ліхтарів вже замовлені, і зовсім скоро будуть встановлені: «На даний момент всі фундаменти залиті, кабелі прокладені. На черзі – встановлення і підключення оцинкованих опор, які повинні прийти вже 26–27 вересня».
До того ж, як зауважила Людмила Павлик, такі роботи не робляться за один день, але це вочевидь, мало хто розуміє: «Ми намагаємося зробити все якомога швидше, адже це і в наших інтересах. Просто є обставини – суб’єктивні й об’єктивні – які не дозволяють зробити все в одну мить».
Дійсно, в уяві більшості будівництво/реконструкція від ідеї до її втілення постає як надзвичайно простий та швидкий процес. Але, насправді, це цілий ряд різноманітних етапів, котрі, у свою чергу, вимагають значних часових затрат.

Дорожня розмітка за 2 тижні

Ще одним обговорюваним моментом стала розмітка дороги по цій же частині вулиці. Як пояснює Людмила Павлик, спочатку була розроблена одна схема дорожньої розмітки. Потім, працюючи над вдосконаленням перехресть у цій частині, вносилися зміни і погоджувалася нова організація дорожнього руху. На даний момент вона готова, і протягом двох тижнів розмітку обіцяють зробити.
Варто зауважити, що на сьогодні вирішується питання щодо пластикової розмітки, але поки це лише на стадії обговорення. «Проектом передбачена звичайна розмітка. Але, промоніторивши ситуацію, стало зрозуміло, що пластикова – значно кращий варіант: вона довговічніша. Але тут випливає інший момент: хоч вона й краща, але й приблизно на 400 тис. грн дорожча від звичайної. Тому, на якому саме виді розмітки ми зупинимося зараз, сказати важко», – зазначає Людмила Павлик.
Хоч трохи і з затримкою, але роботи все ж тривають. І десятки тисяч транспортних засобів, які щодня проїжджають знаменитою т расою Е-95 вдячні за все, що зроблено і з нетерпінням чекають, що іще зроблять. До того чекати лишилося не так довго. У відділі капітального будівництва запевняють, що всі роботи по вул. Київській будуть завершені до кінця цього року. Хочеться вірити.

Марія Мілевська

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Четвер, 15 квітня 2021, 10:43
Вівторок, 30 березня 2021, 13:29

Останні статті

П’ятниця, 14 травня 2021, 17:16
Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ