БРОВАРИ +10
НБУ USD 27.96

«Мама, я все помню!» або як у Броварах принцес обирали

Діти – це завжди щось неймовірне. А коли вам випадає нагода поспостерігати за їх безпосередністю ще й у якості офіційного глядача, то це взагалі – ні з чим незрівнянні емоції. Саме такі емоції у п’ятницю, 15 вересня, нам і дарували 10 відбірних маленьких красунь нашого міста, учасниць традиційного конкурсу «Little Princess 2017». Це було нелегко. Обирати доводилось кращу серед кращих

Конкурсна програма «Little Princess 2017» складалася з трьох основних етапів, між якими глядачів радували виступи представників студії естрадного співу «Акварелі», хореографічних колективів «Феєрія», «Смайлик» та «Альтаір», а також хореографічної майстерні «Мальва».
Перший етап включав дефіле та візитівку. І якщо дефіле красунь пройшло досить стримано, то їх візитівки створили справж­ній ажіотаж у залі. Ці зовсім маленькі дівчатка розповідали напам’ять вірші, співали пісень англійською мовою, розбавляючи все милим дитячим хихотінням та періодичними погляданнями у зал у пошуку маминої підтримки.

lp

lp1

lp2

lp3


Чого варті лишень оці по-справжньому щирі дитячі «Мама, я все помню!», «А хто знає віршик про бегемота?», «Не фотографуйте!». Що тут скажеш. Зірки.
Другий вихід учасниць – творчий номер. І тут дійсно було де розігнатися. Маша намагалася нагодувати свого Ведведя варенням з моркви та шишок (Марія Дубленич), дівчинка-супергерой рятувала немовля з палаючого будинку (Аріна Гусєва), Попелюшка танцювала зі своїм прекрасним принцем (Кіра Москаленко), а Пеппі Довга Панчоха – зі своїми веселими подругами (Мар’яна Шукліна), Посіпаки зі своїми реквізитами – бананами – теж витанцьовували на сцені (Амалія Птуха). Милі комашки (Маша Прокопенко), індійський танець (Аріна Чала), вірші (Еліна Карташян), пісні (Кристина Новик) і ніжна гра на піаніно (Яна Кириченко). Це справді було неймовірно, неймовірно красиво і весело. І в такі моменти хочеться поспівчувати журі. Хіба можна обрати когось одного серед однаково талановитих, однаково красивих і в той же час неповторних?
Вирішальним став третій і останній вихід учасниць у вечірніх сукнях. У супроводі джентльменів кожна з юних принцес іще раз пройшлася визначеною траєкторією, зайнявши своє почесне місце на сцені, адже на них чекав ще інтелектуальний конкурс. Щоправда, говорити про оцінювання інтелекту по-дорослому не варто. Це більше нагадувало розминку у вигляді звичайних життєвих питань від ведучого і сором’язливих відповідей від учасниць. До того ж діти і сцена – це взагалі швидше про кумедність і щирість емоцій.

lp5


Але сукні уваги однозначно заслуговують, адже вони наче з червоної доріжки, не інакше. У такі моменти згадуєш своє дитинство, і сукню, яку доводилось доношувати за двома старшими сестрами і думаєш: «Мені б таке плаття років надцять назад, так я про перемогу взагалі б забула. Те й робила б, що біля дзеркала крутилася».
Варто зазначити, що вибір дійсно був нелегкий. Журі досить довго не могло визначитися, кому ж дати звання «Little Princess 2017», яке в кінці-кінців присвоїли Маші Прокопенко, маленькій кучерявій світловолосій дівчинці, яка таки виборола 1-ше місце у конкурсі.
Але що насправді значить це 1-ше місце? Говорячи про маленьких красунь, то це скоріше, як співається в одній відомій пісні, «так випала карта…». Вони, безперечно, усі талановиті.
До того ж, члени журі не залишили без уваги жодну з дівчаток. Кожній присвоїли якесь звання і кожна отримала купу подарунків.
Хочеться звернути увагу й на те, що конкурс став ще одним підтвердженням того, яке значення для дитини має підтримка її родини. І, здається, це головна ідея. Адже, яке б місце ваша дитина не зайняла у конкурсі, для батьків вона завжди буде першою.
Після церемонії нагородження кожна з 10 учасниць ніжилися в обіймах своєї сім’ї. І це по-справжньому класне видовище.

Вікторія Ейсмут

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ