БРОВАРИ +11
НБУ USD 27.76

Осінній бал для людей «золотої пори»

Як за літом приходить тепла осінь, так у людей поважного віку настає золота пора. А що ви думаєте про старість? З якими труднощами чи радістю стикаються літні люди? Чи можна в такому віці зберегти радість та душевний мир? У Броварах стверджують – у будь-якому віці можна спробувати жити яскраво!

1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку. У нашому місті також не забувають про людей «золотої пори», їх намагаються підтримувати і привносити в їх життя свято. Тож ГО «Броварська мистецька агенція» за підтримки міського голови з нагоди свята організовує великий «Осінній бал» для всіх літніх броварчан.
«З недавніх пір вже було проведено 5 сезонних балів. Дивлячись на щасливі обличчя поважних дідусей і бабусь, ми зрозуміли, що цей захід набирає неабиякої популярності. Тож виникла ідея організувати бал для всіх пенсіонерів нашого міста, для всіх людей поважного віку, щоб кожен з них зміг віддчути себе потрібним і шанованим», – розповідає очільниця «Броварської мистецької агенції» Наталя Багмут.

Дійство на Співочому полі

30 вересня з 12:00 до 17:00 у парку Перемоги відбудеться радісне, веселе та водночас душевне свято для тих, хто молодий душею. Організатори обіцяють, що на Співочому полі розміститься головна сцена, глядацька зона, танцювальний майданчик, щоб «винуватці» та гості свята мали змогу послухати концерт, потанцювати та поспілкуватися, а ще на учасників «Осіннього балу» чекає польова кухня з запашною кашею, гарячим чаєм та пиріжками.
«Люди, які будували наше місто і садили чудові парки, вже ввійшли в пору золотого віку. Їх руками посаджене кожне деревце, вони пам’ятають про це. Тому це свято буде великою подякою, нагородою за їхню працю. Сьогодні вони мають змогу побачити, як оновлюється парк, як він стає краще та бути спокійними, адже їх доробок передається в надійні руки. Можливо, є люди, які не мають змоги відвідувати парк постійно та відпочивати в ньому, та ми хочемо їм надати таку нагоду. І нехай хоча б раз на рік усе це буяння природи було тільки для них», – ділиться планами Наталя Багмут.
Святкову атмосферу будуть створювати танцювальні та співочі колективи нашого міста, які вже досягли золотого віку, але душі залишилися творчими та співочими. Привітають броварських пенсіонерів і молоді таланти.
Згадати молоду пору допоможе естрадно-духовий оркестр Національної поліції України, оркестрові мелодії і ритми, які раніше лунали на кожному святі у парку, запросять до танцю елегантних кавалерів та вишуканих леді.
Головними гостями на «Осінньому балу» будуть легендарний український ВІА «Кобза». Колектив, який розпочав свій шлях ще в 70-ті, досі залишається популярним, незважаючи на те, що вони також ввійшли в пору поважного віку.
«На святі також відбудеться виставка майстрів та майстринь Броварів. Ми вже робили таку виставку у «Прометеї», але місця ледь вистачало, стільки було робіт – це і вишиванки, і картини, і рушники, та багато іншого. Ми хочемо, щоб мистецтво людей поважного віку побачили молоді люди, онуки, влада – щоб всі побачили, які у нас талановиті батьки», – каже Наталя Багмут.

Свято шани та поваги

У Броварах проживає понад 24 тисячі пенсіонерів і організатори запрошують кожного з них відвідати «Осінній бал» у парку «Перемога», щоб відпочити від важкої буденності, розважитись, повернутись в свою молодість серед ровесників, послухати музику свого часу.
Головна мета цього балу – навчити нашу прекрасну молодь шанувати своїх бабусь та дідусів, бо пора золотої осені – це майбутня пора кожної людини на землі, ніхто не омине цього віку, тому як ми сьогодні навчимо своїх дітей шанувати старших, так пошанують потім і нас наші діти, а їх потім наші онуки.
«Хочемо, щоб усі пенсіонери знали, що їх запрошують на «Осінній бал». Ми розуміємо, що не всі мають змогу прийти, але ми будемо на них чекати!» – гостинно запрошує Наталя Багмут.
Всі бажаючі можуть прийти на свято зі своїми дітьми, онуками – щоб це свято стало сімейним та з повагою до старших. Тож збирайте свої родини і 30 вересня заплануйте собі – осінній бал!

Поліна Заворотнюк

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ