БРОВАРИ +10
НБУ USD 27.96

Сквер на Симоненка: скільки ще чекати?

Сучасні багатоповерхівки на території нинішнього IV житлового мікрорайону нашого міста неможливо оминути увагою: красивий фасад, доглянута прибудинкова територія, скрізь асфальт і бруківка. Важко повірити, що на місці вчорашніх занедбаних земель сьогодні знаходиться елітний район. Проте, все ж існує один недолік – без зеленої зони відпочинку такому району точно не обійтися

Компанія «Альянс Новобуд», котра є забудовником «Лісового кварталу» та «Зеленого кварталу», усвідомлюючи ситуацію, ще у минулому році пообіцяла броварчанам, що подарує затишний куточок для відпочинку – збудує вздовж вулиці Симоненка сквер. І, як факт, своєї обіцянки дотримується.
На сьогодні будівництво об’єкту у пов­ному розпалі. Ведуться роботи з підготовки основи під укладку ФЕМ-плитки по двох центральних алеях парку. Також проводяться роботи по розробці ґрунту під основу майбутніх велодоріжок та під дитячий майданчик, зони установки альтанки. Компанія вже закупила паркові опори освітлення та лавки з урнами за індивідуальним проектом.

park 10
Варто зауважити, що перший етап з запланованих робіт наразі завершено. Робітники вже встигли облаштувати тротуари та доріжки з ФЕМ в фасадній частині парку. Також виконані роботи з облаштування покриття еко-парковки, та виконано планування під клумби та зелені зони відпочинку.
Крім того, виконана прокладка електричних кабелів зовнішнього освітлення.
Як запевняють у прес-службі компанії «Альянс-Новобуд», чекати лишилося недовго. Завершення будівництва скверу планується на кінець 2017 року. А зважаючи на темпи роботи, це цілком реально. Загальна площа парку із зоною відпочинку складатиме близько 4 га.
У свою чергу мешканці міста вже діляться своїми враженнями у соціальних мережах. Мовляв, приємно прогулятись територією майбутнього парку, звісно, роботи ще багато, але вже щось вимальовується. Хтось іронічно коментує, що «Алею кохання» вже «побудували», але загалом броварчанам ідея подобається.
До речі, ескізний проект залишається в тій же конфігурації, в якій він був презентований на загальноміських зборах в минулому році. Що ж стосується наповнення паркової зони, то компанія «Альянс Новобуд» запланувала створення додаткових місць відпочинку з лавками, а також розширення і доповнення дитячого майданчику.

Марія Мілевська

park 14

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ