БРОВАРИ +8
НБУ USD 28.01

Боксерський ринг на «шайбі»: фантастика чи реальність

«ГР» нещодавно писав про «Громадський бюджет» та низку різнопланових пропозицій, що були подані на розгляд. Серед інших цікавих - один із наймасштабніших проектів, на реалізацію якого з нетерпінням чекають поціновувачі спорту. Пов’язаний він із реконструкцією майданчика, що знаходиться у парку Перемоги, який у народі зветься «Шайба»

Як відомо, споруда перебуває не у найкращому стані. І хоча її намагаються тримати у більш-менш пристойному стані, з роками робити це все важче. Деколи тут проводять концерти та інші масові дійства, але в основному майданчик простоює без діла. І лише зрідка якийсь підліток перелізе огорожу, щоб покататися на скейті чи посидіти на сцені.

Обсяг робіт покладають на плечі досвідчених

Це один із наймасштабніших «громадських» проектів, тому цікаво було б заглянути в майбутнє та уявити як виглядатиме «Шайба» опісля впровадження його в життя.

Реалізацію таких значних проектів потрібно довіряти лише надійним виконавцям. І одним з таких стала ГО «StreetFIGHT». Організація вже встигла отримати позитивні відгуки, створити собі вдалий імідж та втілити в життя багато проектів на території всієї України.

«Ми працювали над схожими майданчиками у Боярці, Житомирі, Василькові та інших містах. Наші майданчики є і  в Києві, щоправда за розмірами та наповненням вони поступаються, бо споруджувалися давно. Зараз ми маємо більше можливостей. У нас на кожному з майданчиків аншлаги. Наприклад, лише у Вишневому зараз офіційно займаються 7 різних клубів плюс окремо всі бажаючі»,- розповідає президент ГО «StreetFIGHT» Олександр Котирло.

А можливостей у Броварах на створення дійсно унікального майданчика є чимало. По-перше, це вдале місцерозташування, по-друге - готовий «каркас», тобто сама споруда, яку лише треба привести до ладу та наповнити сучасним спортивним начинням.

Фахівці обіцяють зробити все на вищому рівні: «Я можу посперечатися з будь-ким, що найближчим часом ми не зможемо зробити кращий майданчик, ніж у Броварах. Такого чудового місця, щоб це була вже готова арена, кругла, яка знаходиться в парку і за розмірами підходить під проведення будь-яких змагань навіть міжнародного рівня»,- зауважує Олександр.

 DSC0756

 DSC0760

Про мотивацію

Пропозицію із реконструкції подала Федерація боксу міста Бровари. Як зазначають в організації, ідея з облаштуванням спортивної зони виникла давно.Сучасній молоді, як зазначають причетні  до проекту, не вистачає активного способу життя та спортивного виховання: «Ми хочемо, щоб молодь не сиділа в комп’ютерах, не бавилась в ігри та не «вбивала час»  у соціальних мережах, а щоб вони займалися спортом, щоб виховували себе як особистість. Бо спорт - це дисципліна».

З місцем, яке обрати для облаштування, вагань не було, адже «Шайба» підходить під проект ідеально: «Це вже готова ділянка, що має форму, покриття, є навіть лави. Нам залишатиметься лише додати всьому цьому благородного вигляду та облаштувати зону, де буде ринг і різне устаткування для занять спортом», - додають у Федерації боксу.

Щодо самих обсягів робіт, то вони значні, як і сам проект. Окрім приведення до ладу фасаду шайби та трибун, тут буде влаштовано боксерський ринг та безліч різних елементів спортивного устаткування: «З 2-х сторін рингу будуть дві бойові зони. «Воркаут» - місцина, де будуть різні турніки, бруси. Також буде «Крос-фіт». Там будуть тумби, ручні trx, мішені, а також зона, де будуть різноманітні кільця, канати та пілон»,- з натхненням розповідає Олександр Котирло.

Федерація боксу у місті Бровари та ГО «StreetFIGHT» у разі схвалення проекту в рамках «Громадського бюджету» намагатимуться реалізувати заплановане у якомога коротший термін. І вже восени, на День міста хочуть відкрити оновлену «Шайбу». Тож чекаємо результатів голосування.

 DSC0764

Слава Одинець

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

П’ятниця, 16 квітня 2021, 10:31
Четвер, 15 квітня 2021, 15:19

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ