БРОВАРИ +8
НБУ USD 27.93

Іграшкова мафія в Броварах. Перезавантаження

Цілий рік пройшов відтоді, як на сторінках нашої газети з’явилася стаття про одного з молодих бізнесменів міста Тараса Опалька, котрий, прикриваючись депутатським мандатом батька, попри всі приписи і заборони, наполегливо кожного дня встановлював свої «іграшки» на Майдані Свободи. Знаєте, що змінилося з того часу? Нічого. Добре знайомі нам дитячі іграшкові машини досі стоять на незаконному місці і заважають людям спокійно пересуватисяпо Майдану 

Минулого року

Історія бере свій початок ще з квітня минулого року, коли молодий підприємець Тарас Опалько написав заяву на ім’я міського голови з проханням дозволити йому розміщувати дитячі електромобілі на Майдані Свободи. Дозвіл на розміщення підприємець не отримав та це не завадило розпочати йому свою незаконну діяльність, як не завадила і триразова конфіскація машинок та штраф у розмірі 1700 гривень.

Міська влада намагалася шляхом компромісу вирішити це питання, пропонуючи Тарасу «переїхати» в парк Перемоги на територію дитячої автомобільної дороги, де їм і місце. Та бізнесмен відмовився, апелюючи до того, що він, як корінний броварчанин, не бачить різниці між парком і Майданом.

 DSC0172

Теперішній час

Вочевидь, таки дійсно не бачить, адже машинки й досі вперто виставляє на Майдані Свободи. І це ще нічого, коли задіяно 1-2 електромобілі, а от коли їх більше, повірте, цей хаос на Майдані безпечніше обходити стороною.

На щастя, місцева влада все ж не залишила цю тему без уваги. Так, 29 травня більшість членів інвестиційної ради міста, обговорюючи питання щодо надання в оренду території парку для розміщення дитячих електромобілів, зійшлись на думці, що з центральної алеї та з Майдану Свободи подібні розваги однозначно потрібно прибирати. Кудись подалі, вглиб парку. Можливим місцем розташування пропонували розглянути майданчик роледрому. Та все ж під час тривалого обговорення і дискусій було прийнято рішення, що підприємці, які мають бажання надавати відповідні послуги — ФОП Опалько, ФОП Євтушенко — разом з членами інвестиційної ради будуть визначатись щодо місця розташування атракціонів безпосередньо «на місцевості».

Чи підуть підприємці на такі умови, невідомо. Адже як показує попередній досвід, для пана Опалька-сина закон не писаний. А поки ми в очікуванні, коли ж нарешті можна буде пройтися Майданом Свободи не оглядаючись на 180 градусів і не хвилюючись за те, що на тебе або твою дитину раптово може наїхати поліцейська Audi.

 DSC0189

 DSC0187

Думка громади

Ірина, вчителька: «Я люблю дітей і не проти того, щоб вони розважалися. Тим паче, що їзда на цих машинках дійсно приносить їм задоволення. Та все ж дитячі забавки не повинні заважати відпочинку дорослих. Люди, які хочуть просто прогулятися парком, на жаль, не можуть спокійно цього зробити. Така форма розваг має право на діяльність, але для цього повинна існувати окрема ігрова зона».

 Анастасія, еколог: «Одного разу дитина наїхала ззаду мені на взуття і порвала його. Я розумію, що це дитина, але ж хтось мусить відповідати за такі речі. Якби машинки їздили по визначеній траєкторії, або в спеціально відведеному місці, таких інцидентів не траплялося б, а мені не довелося б купувати нове взуття».

Дар’я, продавець: «В принципі, мені байдуже. Мабуть, я звикла. Просто коли проходжу повз, знаю що треба бути обережнішою, бо діти не дивляться, куди їдуть і різне може трапитися. Тим паче, коли йду з донькою».

 Олена, вихователька: «Я не часто ходжу по Майдані Свободи, та все ж коли знаходжу час для прогулянки, ці машинки створюють певний дискомфорт. За дітьми ніхто не дивиться, немає територіального якогось обмеження, адже розставлені фішки дітей не зупиняють, вони їдуть куди бачать. Доречніше було б поставити ті машинки в якомусь іншому місці».

 DSC0193

Антон Романов

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ