БРОВАРИ +13
НБУ USD 27.98

Перманентні проблеми місцевих ринків

Традиційно на початку літа особливу увагу звертають на роботу ринків. Ось і на черговому засіданні виконавчого комітету було розглянуто питання про роботу ринків міста та їх підготовку до роботи у весняно-літній період. На засідання виконкому було запрошено керівників основних міських ринків.

Якщо до директорів ринку «Санбор», що по вул. Сергія Москаленка на Торгмаші, ТОВ «СБС» по вул. Короленка та ТОВ «Самшит» по Ярмарковій у Старому місті, питань майже не було, то директору ТОВ «Нива», який знаходиться у центрі міста на вул. Героїв Небесної Сотні, Геннадію Байдоровцеву довелося вислухати чимало претензій.
Хаотично захаращена територія, кафетерій без відповідних умов реалізації продукції, продаж молочних продуктів, риби, м’яса, ковбасних виробів з відкритих лотків, кондитерських виробів без відповідних документів, «розквіт» стихійної торгівлі на прилеглій до ринку території – до речі, реалізатори стверджують, що «містове» адміністрації ринку вони сплачують регулярно, директор ринку категорично заперечує цей факт, відсутність зонування, прибирання території ринку проводиться неякісно. Це далеко не повний перелік зауважень, як були оприлюднені у рішенні виконкому.
У відповідь директор ринку відповів: «Урочисто обіцяти усунути всі недоліки не буду, але з межами ринку розберемося за два дні. Я «стихійників» туди не ставлю і гроші з них не беру».
Судячи з усього, з таким ставленням «віз» довго залишатиметься там же. Тож, мабуть, і броварчанам, які звикли купувати продукцію на «Ниві», варто не замовчувати факти неякісного обслуговування. У рішенні виконкому рекомендовано поліціянтам та фахівцям спецвідділу активізувати роботу з ліквідації стихійної торгівлі у місті.
І якщо хоч зі «стихійкою» спільними зусиллями владнають стосунки, то і до інших проблем у господаря ТОВ «Нива» нарешті «дійдуть руки».

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ